Reklam1

Burçlara göre Eylül 2022'de 3 konu hayatınızı değiştirecek

reklam2

 Eylül hepimize bir şeyler öğretecek. Daha spesifik olarak, her burcun öğreneceği ve hayatınızı tamamen değiştirebilecek üç ders vardır. Önümüzdeki ayın size hangi üç dersi getireceğini öğrenin.


Oğlak

git ve seyahat et Hiçbir şey seni durdurmamalı. İstediğiniz yere gidin ve dünyanın görmek istediğiniz her köşesini görün. Şimdi yapmazsan, ileride pişman olacaksın. İstediğini yapmadığın için pişman olacaksın.

Sizi motive eden şeylere tutunun. Ve sana baskı yapan her şeyi bırak. Sadece en iyisini hak ediyorsun ve kendini çok daha iyi hissetmene yardımcı olan insanların yanında olmayı hak ediyorsun. 

Kova

Oturup şeylerin veya insanların size gelmesini beklemeyin. Kendin için üzülmenin bir anlamı yok. Ayrıca sevilmek istiyorsan sevmek zorundasın. Aşktan korkmak normaldir; ağır yaralandın.

Ve başkalarına karşı iyi ol. Bir şey yaptığınız için başka birinin daha iyi veya daha mutlu olduğunu görmek, alabileceğiniz en büyük ödüldür.

balıklar

İnsanlar sana zarar vermemeli. Bir ilişkiye tamamen bağlı olduğunuz için incinmekten korkuyorsunuz. Ama koşulsuz sevgi karşılığını verir. Biri sizi terk ederse, kendinizi suçlamayın. Bu senin hatan değil.

Başkaları için sorumluluk almayı bırakın. Ve aynı zamanda harika şeyler yapmaya da mahkumsunuz. Çünkü sen sıradan bir insan değilsin. Harika bir şey için yaratıldığını biliyorsun.


Koç burcu

duygularının ortaya çıkmasına izin ver Tüm duygularınızı gömme ve önünüzdekilerle yüzleşmek yerine hemen hemen her şeyi yapma eğilimindesiniz. Ayrıca, ilişkileriniz üzerinde çalışın.

Başkalarıyla etkileşimlerinize odaklanmaya çalışın ve gerçekten nasıl hissettiğinizi onlara bildirin. Bu süre zarfında kendinizi savunmasız hissetmek zorunda değilsiniz, sadece kendinize inanmalısınız.

yollar

Sükut altındır. Bazen sadece sakin olmak gerekir. Ve bir değişiklik için dinle. Bazen insanların sadece desteğe ihtiyacı vardır. Şimdiki zamana odaklanın.

Gelecek için endişelenmeyi bırak. Bu şekilde şimdiki zamanın anlamını kaybedersiniz. Ne olacağını düşündüğünüzde, şimdi, şimdiki anda, olmanız gereken yerde yaşamıyorsunuz.

ikizler

Sevdiğiniz şeyleri bulun. Ayrıca hayatta seni kullanacak insanlar her zaman olacaktır. seni manipüle edecek insanlar. toksik olan insanlar.

Bu insanları nasıl tespit edeceğinizi ve onlardan nasıl kurtulacağınızı bilmelisiniz. Kendinizi düşünün, kendinize öncelik verin. Her zaman başkalarını kendinize tercih ettiniz. Kendinden başka herkese her zaman çok fazla sevgi verdin. Şimdi kendini seç.


Krebler

Uzun zamandır ertelediğiniz yolculuğu yapın. Bu yolculuğu yapmamak için yeni bahaneler bulmaya devam ettin. Her şey bitti, gitmelisin. Gerisini oraya varınca halledin.

Sevmediğiniz şeyleri bırakın. Nefret ettiğiniz bir işte sıkışıp kaldıysanız, bırakın. Sizi mutlu olmaktan alıkoyan kişi olmayın. Uyan ve hayatı yaşa!

Aslan

Eski erkek arkadaşlarını geçmişte bırak. Anıları bırak Geçmişi unut. Hayatına devam et çünkü yapmazsan bir daha asla sevecek birini bulamayacaksın. Başkalarını memnun etmeyi bırakın.

Bir arkadaşınızı teselli etmeye gelince oradasınız ama kendi gözyaşlarınızı tutuyorsunuz. Her zaman güçlü olmak zorunda değilsin. Bazen dağılmak iyidir. Bir süre kendini düşünmek ve başkalarını geride bırakmak sorun değil.

Başak

Sorumluluk almayı öğrenin. Eğer batırırsan, yeterince cesur ol ve sonuçlarıyla yüzleş. Sorunlarınız için başkalarını suçlamayı bırakın. Tek sorumlu sensin.

Ürettiğin bahaneler sadece seni aşağı çeker. hedeflerinize ulaşın. Ve hayal kurmayı bırakın ve bu hayalleri gerçekleştirmek için bir şeyler yapın. Daha pozitif olun. Negatif düşündüğünüzde başınıza kötü şeyler gelir.


Ölçek

Roma bir gecede inşa edilmedi. Sabırlı ol. Tüm çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Ve kimsenin ne yaptığınızı ve kendinizi her alanda ne kadar zorladığınızı fark etmediğini düşünmeyin.

Affedilmesi gerekenleri affedin ve devam edin. Taşıdığın o kırgınlık seni kemiriyor. Ayrıca, sahip olduğunuz tüm ilgiyi ve sevgiyi kendinize verebilirsiniz. Kendinize iyi davranın ve kendinizi mutsuz etmeyin.

Akrep

kinlerini bırak Akrepler sonsuza kadar kin tutabilirler. Ama bu sadece durumu daha da kötüleştirir. Huzurunuz bozuldu, kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Ayrıca, başkalarının senin hakkında ne düşündüğü önemli değil.

Ayrıca, insanların sizi sevmeyeceğinden korktuğunuz için olmadığınız biri gibi davranıyorsunuz. Endişelenmeyi bırakın ve hayatın kendi yoluna gitmesine izin verin. Sadece takip edin ve en iyi şekilde yararlanın.

Korumak

Duygularını göstermende sorun yok. Her zaman güçlü olmak zorunda değilsin. Sende bir sorun yokmuş gibi davranmana gerek yok. Duygularını göstermek ve savunmasız olmak, zayıf olduğun anlamına gelmez.

Ayrıca aşktan korkma. Ve kendini üzme, Sen Yüce değilsin ve aynı anda iki yerde birden olamazsın. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar