Reklam1

Bu 3 burç en çok 27 Ağustos 2022'deki yeni aydan etkilenecek

reklam2

 27 Ağustos'taki yeni ay bize büyüme getiriyor ve duyularımızı harekete geçiriyor. Ayrıca enerjiler ileriye doğru yönlendirilir ve geriye bakılmaz. Aynı anda meydana gelen kısmi bir güneş tutulması ile kozmos sabırsız ve dürtüsel bir enerji yayabilir. 


Bazı burçlar için bu, hayatta önemli bir yeni başlangıçtır ve onlara zihinsel güç ve atılganlık verir.

27 Ağustos'taki yeni aydan en çok şu 3 burç etkilenecek:


ikizler

Kabul edelim: süper reaktif olma eğilimindesiniz. Şu anda sıra rutininize geldiğinde dürtüselliğiniz ve tepkileriniz sorgulanıyor.

Ayrıca, hedeflerinize gelince tamamen kararlısınız, ancak eylem peşinde koşarken ince ayrıntılar kaybolabilir. Projelerinizin ayrıntılarını değerlendirmeniz istenecektir, ancak önceliklerinizi aynı hizada tutmak önemlidir. 

Yaptığınız gözle görülür ilerleme sizi motive edebilir, ancak sizi ileriye iten daha küçük kilometre taşları olduğunu bilirsiniz.

Bu Yeni Ay, hayatınız hakkında daha disiplinli olmanızı istiyor. Gün boyunca başarabileceğiniz küçük hedefler belirleyerek kendinizi motive edin.

Yeni ay sizi uyandırabilir! Kariyerinize ve yaratıcı çabalarınıza olan bağlılığınız göz önüne alındığında, özellikle işyerinde, kendinizi başkalarının ihtiyaçlarının önüne koymakta zorlanabilirsiniz. Kendini ilk sıraya koymak bencillik değildir.

Bununla birlikte, yeni ay enerjisi akışınızı bozan türden bir değişikliği memnuniyetle karşılama eğilimindedir. Zaman zaman konfor alanınızdan çıkmaya istekli olun. Yeni ayın enerjisini en çok hissedeceksiniz. Kendinize, kendi düşüncelerinize, emellerinize ve hedeflerinize odaklanın çünkü şimdi bunu yapmanın tam zamanı.

Sonuç olarak, ay boyunca dikkatiniz oldukça dağılabilir ve bazı durumlarda aşırı tepki verebilirsiniz. İş yerinde veya eşinizle bir tartışmaya girmemek veya sabırsızlanmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Kova

Doğal olarak çevrenizdekileri motive etmeye çalışıyorsunuz, ancak başkalarıyla manevi düzeyde ilişki kurmayı zor buluyorsunuz.

Yeni Ay sizden fikirlerinizi yeniden gözden geçirmenizi ve kimsenin sizi anlamadığı zihniyetinden kurtulmanızı istiyor. Başkalarıyla, onların ihtiyaçlarına tam olarak yanıt vermenizi sağlayacak şekilde bağlantı kurmaya zorlanıyorsunuz.

Bu zamanda, lüksün tadını çıkaran ilk kişi sizsiniz ve bu Yeni Ay, öz bakım duygunuzu artıracak. Ancak, ayın bu evresi sadece ruhsal gelişiminizle ilgili değildir, aynı zamanda hayatınızda gerekli ve hoş olmayan değişiklikleri de yapar.

Kişisel ilişkilerinizde göz ardı edilmesi mümkün olmayan şok edici ve yıkıcı bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Ancak yeni ay, en yüksek amacınıza daha iyi hizmet etmek için ortaklıklarınızı yeniden yapılandırma şansınız olabilir.

Bu yıl ilk kez her şeye zaman ayırabilirsiniz. Sıkı programınıza bağlı kalmayı başaracaksınız ve rutininiz, alışkanlıklarınız ve görevleriniz üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

Yeni ay, günlük zorluklarınızla yüzleşmek için ihtiyacınız olan tüm enerjiyle sizi kutsayacak. Ayrıca, bir süredir düşündüğünüz bu yeni heyecan verici projeye başlamanız için harika bir zaman.

Sabırlı biri olarak bilinmezsiniz ama bu noktada sabrınız sınanacaktır. Koşullardan ve hatta çevrenizdekilerden hüsrana uğramanız, sinirlenmeniz veya sinirlenmeniz kaçınılmazdır. Ama ondan kurtulmak senin için hiçbir zaman sorun olmadı.

Başak

İnanılmaz derecede yaratıcısınız ve büyük hayaller kuruyorsunuz, ancak bu Yeni Ay, fiziksel dünyayla yeniden bağlantı kurmak ve içinizin derinliklerini dinlemekle ilgili. Rüya gibi doğanız nedeniyle, partnerinizden yüksek ve bazen gerçekçi olmayan beklentileriniz var, ancak bu yeni ay sizi tutumunuzu yeniden değerlendirmeye çağırıyor.

Ayrıca yapılacaklar listelerinizi dikkatli bir şekilde düzenleyeceksiniz. Disiplin ve tutku arasında bir denge bulmak için görevlerinizi gerçekleştirme şeklinizle ilgili deneyler yapın.

Bu zamanı, sizin için önemli olan yeni bir fırsatı veya hedefi tezahür ettirmek için kullanın. Ayrıca kendinize daha fazla zaman ayırdığınızdan emin olun. Kişisel bakımın sadece bir yüz maskesiyle kendinizi şımartmakla ilgili olmadığını, aynı zamanda kendinizle garip konuşmalar yapmakla ilgili olduğunu unutmayın.

Yeni ay, işteki mevcut durumunuzu da büyük ölçüde etkileyebilir. Aniden bir özgürlük ihtiyacı hissedeceksiniz ve eğer tatmin olmazsanız çok hüsrana uğrayabilirsiniz. Verdiğiniz tüm sıkı çalışmanın bir ödülü olarak, yeni bir kariyer fırsatı şansınız son derece yüksektir ve bunalmış hissedeceksiniz. 

Oturup gelecekteki kariyeriniz hakkında derinlemesine düşünmek zorunda kalacaksınız ve her şeyi dikkatlice düşünmeden - normalde yaptığınız gibi - hiçbir şeye bağlanmamak önemlidir.

Ailenizin endişeleri yüzünden çok stresli olacaksınız. İşiniz şu anda size ekstra zamana ve zihinsel enerjiye mal oluyor, bu da size sürpriz olarak geliyor. Ay boyunca optimum zihinsel sağlığı sağlamak için kendinize zaman ayırmaya çalışın ve enerjinizi şarj edecek, zihninizi ve ruhunuzu besleyecek şeyler yapın. O zaman tam güçle başlayabilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar