Reklam1

Bu 3 burç 19 Ağustos 2022'de zor bir gün geçirecek.

reklam2

 Her gün bir şekilde zor olma potansiyeline sahiptir. Hepimizin uyandığımız ve sadece yatakta kalmayı dilediğimiz günler vardır.

İşe geç kalıyoruz, yeni pantolonumuza kahve döküyoruz ya da sevdiklerimizle tartışıyoruz. Tüm iniş ve çıkışlarıyla hayatın doğası budur. Ancak tüm haftaya baktığınızda, diğerlerinden öne çıkan her zaman belirli bir gün vardır.,

Çoğu zodyak işareti için kozmik enerji bu gün faydalıdır. Ancak o gün özellikle zor zamanlar geçirecek bazı burçlar var. Duygularıyla mücadele edebilen ve herkesten daha çok çalışması gereken kişiler onlar.

Bu burçlardan biriyseniz, bu günü kendiniz hakkında değerli bir şeyler öğrenebileceğiniz bir ders olarak almalısınız. Sizi hayatınızın kontrolünü elinize almaya iten bir tür uyandırma çağrısı olabilir.

Önünüzde hangi engellerin olduğunu ve bunları en iyi nasıl aşabileceğinizi öğrenin!

İkizler

Huzursuzluk bugün odak noktası. Sabırsız ve hoşgörüsüz hissediyorsunuz ve bu tanıştığınız herkese yayılıyor. Bu gün kendinizi ışık ve umutla dolu hissediyorsunuz ve bunun karşılığında elde ettiğiniz tek şey başkalarının direnişi ve yüzleşmesidir.

Boşuna çabalıyormuş gibi hissetmeye başlarsın; ve evet, hayatınızda mutluluğu sürdürmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bugün, huzurun ve mutluluğun istenemeyecek kadar fazla olduğunu düşünmeye başladığınız noktadasınız.

Hiç kimse sizinle aynı fikirde olamaz mı ya da en azından alay edilmeden ya da işten atılmadan söz sahibi olmanıza izin veremez mi?

Gelişmeler baş döndürücü bir hızla gerçekleşiyor, bu nedenle olaylara ayak uydurmak istiyorsanız, aynı hızla karar vermeniz gerekecek. Sinirlerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Tepkilerinizi kontrol edin ve sesinizi alçak tutun.

Bugün yakın bir aile üyesine yardım ve tavsiye sunmaya çağrılıyorsunuz. Kendi hayatında baskı altında olabilirsin, ama yine de o kişiye ihtiyaç duyduğu saatte yardım etmek için biraz zaman ayırsan iyi edersin.

Bugün iş yerinde başınızı aşağıda tutmanız ve öfkenizi kontrol etmeniz gerekiyor. Gün içinde mutlaka ortaya çıkacak sorunları çözmenin tek yolu budur. Mali durumunuz sıkıntıda. İşlerinizi düzene sokmaya çalışın, harcamalarınızı kısın ve olabilecek tüm borçlarınızı ödeyin.

Aslan

Bu günün sizin için tek bir konusu var ve bu büyük bir sorun: aşk hayatınız. Sorunlar artık o kadar orantısız hale geliyor ki, geriliyorsunuz ve konuşamıyorsunuz. Kendi yarattığınız bütünden kendinizi özgürleştirmeli ve iletişiminizi özgür bırakmalısınız.

Bugün güzel bir gün geçirmenizi engelleyen sizsiniz. Ve bunu düşündüğünüzde, bundan çok büyük bir şey çıkarıyorsunuz. İşler sandığınız kadar sinsi değil. Sizi kandırıyorlar ve bu, eşinizle büyük bir kavgaya girmenize ve hatta kontrol altına alamazsanız ondan ayrılmanıza neden olacak. Gerçeğin aşkına daha yüksek sesle konuş.

Partnerinizle şansınızı zorlamayın çünkü sonunda tasma kopacak ve gerçekten çok garip bir duruma gireceksiniz. Hala ruh eşini arıyorsan, inancını koru. Pes etme. Dualarınız yakında cevaplanacak.

Ayrıca bugün kiminle iş yaptığınıza çok dikkat etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız insanları dikkatli seçin çünkü yanlış insanlara güvenme ve sonra pişman olma eğiliminiz yüksek. Mali durumunuz daha iyi günler görmeye başlıyor. Daha rahat olabilmeniz için harcamaları kontrol altında tutun.

Başak

Bu, fırsatınızı hemen değerlendirmeniz veya mahvolmasını izlemeniz gereken türden bir gün. Bugün bir fırsat yakaladın ve bu iyi bir fırsat.

Ancak bunun için ortaya çıkmanız ve sizin olanı almak için doğru zamanda doğru yerde olmanız gerekir. Her şeyi berbat edecek gibi değilsin ama zamanlamanın farkında olmalısın çünkü batırırsan pişman olacaksın ve bunun için kendini yargılayacaksın.

Kendi çıkarınız için bile olsa zorlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. İşleri kendi bildiğin şekilde yapmayı seviyorsun ama tam olarak ne zaman saldıracağını bilmiyorsan bu gün özel bir şeyi kaçırıyorsun. Kafanı boşalt ve konsantre ol! Ayrıca, başkalarının tavsiyelerini dinleyin.

Bugün etrafınızda bir kaos ve karışıklık var ve bu durum durumunuzu net bir şekilde görmenizi engelliyor. Bu sisli noktadan hareket edemezsiniz, işlerinizi halledemezsiniz, yapmayın. Ve unutma, öfkeni kaybetmek kimseye yardım etmez.

Sakin olun ve sisin dağılmasını bekleyin. Birisi hakkında karışık hisleriniz varsa, iyi bir arkadaşınızın yardımıyla rahatlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Bugün hayatınızın her alanında uyanık olmalısınız. Çevrenizdeki insanlara sadece size yardım etmek istiyor gibi görünseler bile körü körüne güvenmeyin. Zararsız görünen ama aslında bıçaklamak isteyenler var. Bugün art arda birkaç değişiklik, özenle hazırlanmış planlarınızı alt üst edecek.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar