Reklam1

Blu tv Handmaid’s Tale 5.sezon 1.bölüm Tek Part İzle

reklam2

Bu makalemizde sizlere :  Handmaid’s Tale 5.sezon 1.bölüm Tek Part İzle  Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

 
 

Handmaid’s Tale 5.sürem 1.bölüm ne süre, ne süre yayınlanacak, ne süre çıkacak, izlenme zamanı, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, Blu tv, İncelemesi, Fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Handmaid’s Tale 5.sürem 1.bölüm hakkında

2017 yılından Hulu tarafınca yayınlanmaya başlamış olan ve yayınlandığı günden bu yana adından çokça kez söz ettirmeyi başaran dizi, ilk olarak 25 Nisan 2017 senesinde yayınlandı. 8 dalda Emmy ve 2 dalda Altın Küre sahibi olan dizi 28 Nisan 2021 itibari ile 4.sezonu ile yayınlanmaya başladı. 2 yıl aradan sonrasında 4.sezonu ile geri dönen dizi, ABD Birleşik Devletleri’nden yayınlandıktan 1 gün sonrasında Blu tv tarafınca Türkiye’de de yayınlanıyor.

 

Bruce Miller tarafınca tasarlanan dizi Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Hulu tarafınca gösterilen dizinin bölümleri 47 ila 60 dakika içinde değişiyor. Dram, Distopik kurgu kategorisinde yer edinen dizinin Türkiye’de de yayıncısı bulunuyor.

 
 

Dizinin en fazlaca dikkat çeken isimi kuşkusuz başrolde yer edinen isim Elisabeth Moss. Moss’a Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel şeklinde adlar beraber rol alıyor. Dizi IMDb’de 223 bini aşkın oy aldı ve 8,4’lik puana haiz.

4.sezonu 17.Haziran 2021’de gösterilen kısmı ile tamamlanmıştı. Fenomen dizinin 5.sürem başlangıç zamanı belli oldu.

Peki Handmaid’s Tale 5.sürem 1.bölüm ne süre yayınlanacak?

2021 Yılı Mimar Sinan’ı Anma ve Mimarlar Günü – Ne Vakit? Hangi …
 

 

Bu probleminin yanıtı içeriğimizde!

Handmaid’s Tale mevzusu

Dizinin mevzusu, ABD Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum yaşamını mevzu alıyor. Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead bayanlara devlet mülkü şeklinde davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutan’ın evinde hizmetçi olarak iş yapmaktadır. Hizmetçi hanımefendiler bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmıştır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkulu toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları içinde gel gitleri olmaktadır. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

House of the Dragon Yorumları ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

Handmaid’s Tale oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Elisabeth Moss, Amanda Brugel, Madeline Brewer, Max Minghella ve Yvonne Strahovski şeklinde adlar yer ediniyor.

Handmaid’s Tale 5.sürem 1.bölüm ne süre yayınlanacak?

Dizinin 5.sürem 1. ve 2. kısmı 14 Eylül 2022’de Hulu tarafınca yayınlanacak. Dizi Türkiye’de Blu tv tarafınca yayınlanacak.

FragmanıSponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar