Reklam1

Bir Küçük Gün Işığı 1.Bölüm 2. Fragmanı izle

reklam2

 Little Miss Sunshine izle Küçük Gün Işığım Türkçe Fragman Küçük Gün Işığım Fragman bir küçük gün ışığı 1. bölüm Bir Küçük Gün Işığı dizisi Bir Küçük Gün Işığı konusu Little miss sunshine ekşi Küçük Gün Işığım Türkçe Dublaj izle


Bir Minik Gün Işığı 1.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Bir Minik Gün Işığı dizisinin ilk kısmı yakında sizlerle.

 

Başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Öteki Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

 
 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ Son Bölüm

 

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

"Bir karı bir adamı ne kadar sevebilir?"

Dizide tüm ezberleri bozarak her şeye tekrardan adım atmak zorunda kalan Elif'in karanlıktan gün ışığına çıkma öyküsünü mevzu alıyor. 10 senedir bir yalanın içinde yaşayan Elif'in yaşamı bir haberle alt üst olur. Çaresiz genç kadının yolu varlıklı iş adamı Fırat ile beklenmedik bir halde kesiştiğinde ise her şey daha da karışır. Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan hikayesi ile "Bir Minik Gün Işığı" Eylül'de ATV'de.

NGM Yapım tarafınca ATV ekranları için hazırlanan dizi "Bilemezsin, kim bilir en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…" sloganıyla yola çıkıyor. Hem İtalya'nın hem de İstanbul'un güzelliklerini tek bir diziye sığdıran dizinin senaristliğini Özgür Evren Heptürk kaleme alırken yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar