Reklam1

Beyaz Magazin 25 Ağustos 2022 Beyaz TV İzle

reklam2

Bu makalemizde sizlere :  Beyaz Magazin 25 Ağustos 2022 Beyaz TV İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.


Beyaz Magazin 24 Ağustos 2022
İşte Benim Stilim adlı yarışma programı ile ünlenen Nazlı Hamarat toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla tepki çekti. Hamarat, oğlunu "Sidikli uyan, şu sebeple sen hala altına yapıyorsun" sözleriyle uyandırmaya çalıştı.


Usta oyuncu Civan Canova, dün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde Canova'nın eski eşi Açelya Akkoyun ile selfie çekmek isteyen bir bayan, oyuncuya zor anlamış olur yaşattı ve tepki çekti.


Bir dönem Oğuzhan Koç'la yaşamış olduğu aşkla tanınan Zeynep Koçak, bir takipçisinin "Asla aldatıldın mı?" sorusuna "Google'a bak" cevap vermiş ve bu yanıt seneler ilkin aşk yaşamış olduğu Oğuzhan Koç'a gönderme olarak alagılanmıştı.  Koçak basına yansıyan haberlerin arkasından yeni bir izahat yapmış oldu. Zeynep Koçak yanlış anlaşıldığını belirterek özür diledi.


Kırmızıgül’ün uzun süreden beri hazırlığını yapmış olduğu "Prestij Meselesi" filmi, 1992 - 1993 yıllarında geçecek ve efsaneleşmiş müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik şirketini kurduğu dönem anlatılacak. Film, ilgi çeken hikayesiyle olmasıyla birlikte kuvvetli oyuncu ekibiyle da ses getirmeye hazırlanıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar