Reklam1

Balkan Ninnisi İrfan Kimdir ? (Tolga Ortancıl) Bilgileri

reklam2

Bu makalemizde Siz Değerli OzluSozleri.com Okurları, Kişinin hakkında  sizlere Tolga Ortancıl  Kimdir?, Tolga Ortancıl  nereli?, Tolga Ortancıl  kaç yaşında?, Tolga Ortancıl  nerede oturuyor?, Tolga Ortancıl  evi nerede? , Tolga Ortancıl  Evli mi? , Tolga Ortancıl  hangi Burç’u ne? Tolga Ortancıl  Sevgilisi kim ? , Tolga Ortancıl  Telefon numarası , Tolga Ortancıl  twitter hesabı, Tolga Ortancıl  ne iş yapıyor ,Tolga Ortancıl  instagram hesabı gibi Tolga Ortancıl  ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Tolga Ortancıl  hayatı ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.  Hangi dizilerde rol aldı?Senaristliğini Uğur Uzunok, Nurullah Sempatik, Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai’nin yazıya döktüğü Balkan Ninnisi dizisinde yer edinen İrfan karakteri de merak edildi. Bizlerde, Balkan Ninnisi İrfan karakterini yakından tanıtacağız ve Balkan Ninnisi dizisi İrfan karakteri kimdir? Balkan Ninnisi dizisi İrfan karakterine yaşam veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha ilkin yer almış olduğu dizileri sizlerle paylaşacağız.

 

Balkan Ninnisi Dizisi İrfan Karakteri Kimdir?

İrfan karakteri, yönetmen koltuğunda Doğan Umut Karaca’nın oturmuş olduğu Balkan Ninnisi dizisine yeni iştirak etmiştir. Gelecek günlerde karşımıza çıkacak olan İrfan karakterine oyuncumuz Tolga Ortancıl yaşam verecektir.

 

Balkan Ninnisi Dizisi İrfan Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan İrfan karakterini oyuncumuz Tolga Ortancıl canlandıracaktır. Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan İrfan karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Tolga Ortancıl’da merak edildi. Bizlerde, Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu ekibine dahil olan Tolga Ortancıl’ı yakından tanıtacağız.

 

Tolga Ortancıl Kimdir?

30 yaşlarında ki oyuncumuz Tolga Ortancıl, 21 Haziran 1992 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Beyazperde-Tv Kısmı’nden mezun olan Tolga Ortancıl kamera karşısına ilk kez 2010 senesinde Elde Var Yaşam dizisiyle geçmiştir. 2002 senesinde Afyonkarahisar Belediye Kent Tiyatrosuna giren, burda çeşitli oyunlarda sahne alan ve eğitimlerini tamamlayan Tolga Ortancıl kamera karşısına son olarak 2021 senesinde Yedi Kör Adam filmiyle geçmiştir.

 

Tolga Ortancıl Yer Almış olduğu Diziler

Balkan Ninnisi (2022)
Çember (2022)
Koca Koca Yalanlar (2018)
Deli Gönül (2017)
Sevda Kuşun Kanadında (2016-2017)
Yaz’ın Öyküsü (2015)
Güzel Köylü (2014-2015)
Şimal Cenup (2011)
Elde Var Yaşam (2010)

 

Tolga Ortancıl Resmi İnstagram Hesabı

Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan oyuncumuz Tolga Ortancıl toplumsal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan Tolga Ortancıl’ın İnstagram da 91 gönderisi ve 97 binden fazla takip edeni vardır. Tolga Ortancıl’ın resmi İnstagram hesabı: @tolgaortancil

 

Tolga Ortancıl Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Tolga Ortancıl’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Tolga Ortancıl hemen hemen evli değildir. Hususi hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Tolga Ortancıl’ın hayatında malum biri yoktur.

 

Balkan Ninnisi Dizisi İrfan – Tolga Ortancıl Giysileri

Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu ekibine yeni katılan Tolga Ortancıl tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde gelecek günlerde Tolga Ortancıl’ın Balkan Ninnisi dizisinde giydirilmiş olduğu pantolon, tişört, kazak, mont, kaban, hırka, yelek, ceket, gömlek, ayakkabı benzer biçimde tüm giysilerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir halde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

 

Balkan Ninnisi İrfan karakterini ve İrfan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Tolga Ortancıl’ı yakından tanıttık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar