Reklam1

Balkan Ninnisi 9.Bölüm 2. Fragmanı İzle

reklam2

 balkan ninnisi 6. bölüm balkan ninnisi 9 bölüm fragmanı Balkan Ninnisi CANLI izle Balkan Ninnisi 4. Bölüm izle balkan ninnisi 6 bölüm izle Balkan Ninnisi 5. bölüm izle Balkan Ninnisi 3. bölüm izle balkan ninnisi oyuncuları..


Balkan Ninnisi 9.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 23 Ağustos Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta yayınlanacak mı?

 

 

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Konağa gelmiş olarak her insanın huzurunu kaçıran Güldaniye hala, Ertan'ı evlendirmek için yeni yöntemler uygulamaya hazırlanmış olur. Onun tüm problemleri çözüp Ertan'ı evlendireceğine inanan Süleyman'ın ise tadı yerindedir. Tapunun gerçek çıkması, konaktaki kavgayı iyice büyütmüştür. Ailelerin kim gidecek tartışmaları her geçen gün artarken Süleyman, Daniel'e bir teklifte bulunur, o da bu teklifi kabul eder. Bunu duyan Neriman ve Elena ise çılgına döner. Elena Daniel'i konaktan kovarken, öfkesine yenilen Neriman da abisine onu artık görmek istemediğini söyler. Ayrıca Ertan'ı evlendirmek için meydana getirilen "tıraş̧ gecesi" hüsranla sonuçlanmış, Ertan'a olan inancını o gece kaybeden Jovanka, duygularına karşılık bulamadığı için uzaklara gitmeye kalkmıştır...

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar