Reklam1

Balkan Ninnisi 8.Bölüm Son Fragmanı izle

reklam2

 Balkan ninnisi yeni bölüm fragmanı Balkan Ninnisi OYUNCULARI Balkan ninnisi 4 bölüm fragmanı Balkan Ninnisi Balkan ninnisi 4 fragman Balkan Ninnisi izle Balkan ninnisi full izle Balkan Ninnisi nerede çekiliyor..Balkan Ninnisi 8.Bölüm Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 16 Ağustos Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Jovanka ve Ertan’ın sırrının ortaya çıkması ile beraber, konak harp alanına döner. Dizi işinin olmaması her insanın umudunu kırar. Dizi işinin olmamasına Ertan’ın sebep olması Süleyman’ı çileden çıkarır. Süleyman, konağı büyük bir öfkeyle terk eder. 'Romeo ve Juliet' oyununu ufaklıklara öğreten Jovanka ve Ertan hakkında meydana getirilen yalan haber, gene büyük tartışmalara sebep olsa da, Arif tiyatro işini halledip Mert’i mutlu etmiş olduğu için oldukca memnundur. Bu yalan haberi duyan Süleyman ise gerçek olduğuna inanıp, konaktakilerin başına bela olacak bir sürpriz misafirle beraber geri döner. Dayısına kendisini affettirmek isteyen Ertan, çareyi radyoyu büyütmekte arar. Ertan dayısının itibarını tekrardan kazanması için radyoda hususi bir gösterim yapar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar