Reklam1

Babaya Kırgınlık Sözleri, Babaya Sitem Sözleri

reklam2

 Bu yazımızda sizlere : Babayı üzecek sözler Babaya Nefretli Sözler Babaya Nefretli sözler Tumblr Babaya Laf Sokucu Sözler Anne babaya Laf Sokucu Sözler Babalık yapmayan Babalara Sözler Babaya kırgınlık mektubu Babaya kırgınlık Sözleri Uzun..

Babaya kırgınlık sözleri ile babasına kırgın olan kimselerin bir şekilde duygularını ifade edebileceği babaya kırgınlık lafları, babaya sitem sözlerini bir araya getirdik. Kimse babasına kırgın veya kızgın olmak istemez fakat yaşamın gerçekleri arasında bunlar olağan şeyler.

Baba, sen beni ağlayamayacak kadar hissiz bıraktın. Bu yüzden nefretime saygı duy…

İnsan kaç yaşında alışır ki bir babanın yokluğuna?

Hep söylerim, bir kızın en büyük yarası, babasıdır. Babası tatafından hiç sevgi görmemiş kızlar, bir daha asla sevileceklerine inanmazlar.

Baba, bu halde olmamın nedeni sensin! Hem sevmedin, hem de içimdeki güveni söküp aldın ki bir daha kimseye inanmayayım diye. Mutlu ol! Ölüyorum.

Baba, ben sana susuyorum ama bu öyle bir susmak ki, haykırıyorum aslında. Ne kadar sağırsın. Duymuyor musun kalbimin kırıklarını?

Baba kırıldığım noktaları hiç bilmeyeceksin, herkes bilecek sen değil.

Aynı evde ayrı odalarda yaşamaya çalışılır mı? Bu sorunlara alışılır mı? Zamanla her şey biter ama kadere karışılır mı?

Baba senin gidişin beni daha güçlü yaptı bu iyiliğin için teşekkür ederim.

Baba olmayı beceremeyecekseniz yapmayın ulan çocuk falan. Yapmayın arkadaş! Denek miyiz lan biz? Olmayan insanlığınızı da vicdanınızı da…

Arkadaşını, dostunu, kankanı,sevgilini seçebiliyorsun ama maalesef babanı seçemiyorsun.

Evlat sahibi olmakla baba olunmaz. Baba sorumluluğunu bilen, evlatlarına kol kanat geren, ailesi için çalışıp çabalayandır.

Baba olmak zor değildir. Ama babalık etmek zordur. W. MAXWELL

Baba tarafından sevilmeye muhtaç kişinin yarasını kimse iyileştiremez…

Değer verdiğin birinin seni kırması, işte bu asla unutulmuyor.

Sen hiç okşamadığın için kırıldı zannetmiştim saçlarım baba, anladım ki tek saçlarım değilmiş.

Ve babam, bir aileyi paramparça edebilecek kadar güçlüydü. Bu yüzden, ondan nefret ettim hep.

Ben hiç üzgün olduğumda babama sarılıp ağlayamadım. Beni üzen zaten babamın kendisiydi. Titreyen dizlerime sarıldım, koydum kafamı. Saatlerce ağladım.

Belki de sen beni sevmedin diye sevemiyorum kimseyi. Kim bilir belki bir kez olsun ‘canım kızım’ demediğin için yakıyorumdur etrafımda ki canları .. Herşeyi geç, bir kez olsun okşasaydın kömür karası saçlarımı belki bu kadar kırgın olmazdım iliklerime kadar babam..

Baba çok yıprattın be çok ağlattın.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar