Reklam1

3 Eylül Cummartesi Senden Daha Güzel 12.Bölüm Fragmanı Tek Part İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  3 Eylül Cummartesi Senden Daha Güzel 12.Bölüm Fragmanı Tek Part İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Ne zaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz. . 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Pervin’in Efsun’a sürprizi klinikteki güç dengelerini değiştirir. Sevda’nın gelişinin yankıları ise devam eder. Sevda’nın hastalığı Emir’in Sevda’ya olan düşkünlüğünü iyice artırmaktadır. Efsun, Binnur ile birlikte Emir ve Sevda arasındaki ilişkiyi anlamak için kolları sıvar. Burcu’nun yeni işi ise hem klinikteki tüm ekibi hem de Cem’in başını derde sokacaktır.

Senden Daha Güzel 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümü 3 Eylül Cummartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Senden Daha Güzel bu hafta yayınlanacak mı?

  • Fragman

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar