Reklam1

3 burç 28 Ağustos - 4 Eylül 2022 arasında şanslı bir hafta bekliyor

reklam2

 Herkesin bir şanslı serisi veya iyi bir koşusu vardır. Bilindiği gibi hayatın inişleri ve çıkışları vardır ve çoğu zaman bu bizim elimizde değildir. Ancak bazen alçakları yükseklerden daha fazla algılarız. Ancak mutluluk anlarımızı da tatmak ve doyasıya kullanmak için fark etmeliyiz. Astroloji sayesinde güzel günlerimizin ne zaman geleceğini kabaca tahmin edebiliyoruz. Önümüzdeki hafta, astrolojiye göre belirli zodyak işaretleri için özellikle iyi olacak.


Burcunuz Yengeç, İkizler veya Yay ise, kutlama zamanı çünkü bu sizin için harika bir hafta. Evren şu anda kaosla dolup taşsa da, bu burçlara işaretleri yine de iyi hissettirecek:

Yengeç

Bu haftanın enerjisi, özellikle sizin için, pozitiflik ve heyecanla dolu. Bu, aşka genel bakış açınızı iyileştirdiği için size daha derin bir özgüven getirecektir.

Sadece bu da değil, kozmos sizi yıldızlara ulaşmaya teşvik ediyor. Otoritenize ve başarılı olma arzunuza daha bağlı hissedebilirsiniz, o halde neden hedefinize ulaşmayasınız?

Bu hafta sakin ve telaşsız hareket edeceksiniz. Durumları değerlendirmek ve buna göre hareket etmek için zamanınız var, bu da başarınızı sağlıyor. Ancak kendinize daha fazla inanmanız ve başkalarının ne düşündüğüne dikkat etmemeniz gerekir.

Gücünüze güvenerek her adımı atın. Bu günler takım ruhunu teşvik ediyor ve sabır gerektiriyor. Hafta sonu rahatlamanıza ve olumsuz düşünceleri unutmanıza yardımcı olacaktır. İster arkadaşlarınızla ister partnerinizle geçirmek isteyin, keyifli, yaratıcı anların tadını çıkaracaksınız.

İş yerinde, yapmaya karar verdiğiniz şeyi başarmak için tam bir gizlilik içinde hareket edebilirsiniz. Elbette iş arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilir ve çok olumlu sonuçlarla birlikte çalışabilirsiniz, ancak kendi başınıza kolayca hareket edebilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlara kapılıp gitmediğinizden emin olun ve seçtiğiniz yolda kalın. Mali durumunuzda, işleri dengelemek için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Dikkat harcamalarınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır.

ikizler

Kendinizi çok daha maceracı ve açık fikirli hissediyorsunuz. Ayrıca, zihninizi ve kalbinizi açmak için spontane fırsatları yakalamaya hazırsınız. Bu sizin için ruhani ama heyecan verici bir zaman, bu yüzden hayatınızı dolu dolu yaşayarak ve anın son damlasını gerçekten alarak geçirin.

Şimdi kanatlarını açıp uçup gitme cesaretini bulma zamanı. Konfor alanınızın dışında sizi bekleyen çok fazla güzellik var. Öyleyse neden orada bekleyip duruyorsun?

Bu hafta değişiklikleri kendiniz yapacaksınız. Günlük yaşamınızda uyum yaratma ihtiyacınız, bunu başarmanın yollarını bulmanızı sağlar. Arkadaş, iş arkadaşı veya aile gibi çevrenizdekilerle olan ilişkileriniz, size iç huzuru getirecek doğru dengeyi ararken sizi meşgul edecek.

Yaratıcılığınız artacak ve bununla birlikte kendinizi daha özgür ve bağımsız hissetmek için bir şeyleri değiştirme ihtiyacınız da artacak. Bu tahminleri yalnızca kendinizi daha iyi hissetmek için değil, aynı zamanda hayatınızı pratik düzeyde iyileştirmek için kullanın.

İşinizde çok başarılı olacak ve sorunlu durumların üstesinden gelebileceksiniz. Son zamanlarda sizi endişelendiren sorunlara da çözüm bulabilirsiniz. Durumları değerlendirebilir ve bunlarla başa çıkmanın ideal yolunu bulabilirsiniz. Bu kadar verimli çalışabildiğiniz için ortaklıklarınıza yeni bir öz kazandırır ve istediğiniz anlaşmaları yaparsınız.

Mali durumunuzda, durumları ele alma şekliniz yeni, sağlam temeller atmanıza yardımcı olur. Borç bir geri ödeme sürecine girer ve plana sadık kalacak kadar disiplinli olursunuz.

Yay

Eğlenmek ve gülmek havasındasınız. Kozmos, sizi sanatsal niteliklerinizin derinliklerine inmeye ve kendinizi kısıtlama olmadan ifade etme arzusunu bulmaya teşvik eder.

Hâlâ içinizde yaşayan küçük bir çocuk var ve ne kadar "büyümüş" olursanız olun, yaratma içgüdüsünü asla kaybetmezsiniz. Bu içgüdüyle yeniden bağlantı kurun.

Yaşam dengeniz sizin için çok önemli ve seçimleriniz sizi o yöne yönlendirmeye çalışacak. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir birlikte yaşamayı arayacaksınız. Kendinizi iyi hissetmek için evde, işte ve günlük yaşamınızda çevrenizdeki insanlarla iyi geçinmeniz gerekir.

Sizi mutlu eden şeyleri yapın ve etrafınızdaki gürültüyle ilgilenmeyin. Kendi hedeflerinizi belirleyin ve onlar için savaşın. Olmak istediğiniz yere ulaşmak için kesinlikle tutkunuz ve gücünüz var.

Bu hafta barışçıl ve uyumlu bir şekilde başlıyor. Herhangi bir durumu kontrol altında tutmak için gerekli dengeye sahipsiniz. Kibarlığınız ve arkadaş canlısı doğanız zor durumları çözmenize yardımcı olur.

Bir noktada biraz dürtüsel olabilir veya sakladığınız bazı kompleksleri ifade edebilirsiniz. Bu anları sağduyu ve soğukkanlı bir kafa ile yönetmeye çalışın. Hafta sonu size sevdiklerinizle güzel anlar yaşatacak.

Azim ve sabırla her türlü sorunu çözmeye hazırsınız. Amacınız doğru, pratik ve verimli çalışmaktır. Ne yaparsan yap durmaya hazır değilsin. Zorluklar sizi yorsalar bile başarıyla üstesinden gelinir.

Ve mali durumunuz iyileştirilebilir, çünkü harcamalarınızı dengelemeye ve size huzur veren bir miktar para biriktirmeye istekli olursunuz.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar