Reklam1

28 Ağustos 4 Eylül 2022 haftası için aşk burcunuz

reklam2

 Aşk bizi insan yapar ve hayatımızı tutkuyla doldurur! Bu hafta tek gerçek aşkınızı bulacak mı, kalp kırıklığınızın üstesinden gelecek misiniz veya diğer önemli arkadaşınıza daha da yakınlaşacak mısınız? Evrenin bilgeliğinin size ne söylediğini öğrenin - her şeyi değiştiren bir hafta olabilir!Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Aşk hayatınız rahat ve eğlenceli olacak. Çatışma ve gerginlik hissetmiyorsunuz ve olumlu, anlayışlı ve sıcak bir atmosfer arıyorsunuz. Davranışınız bu amaca yöneliktir.

Partnerinizi şaşırtın, sıra dışı bir şeye cesaret edin ve belirsizlik olmadan kendinizi bu duyguya bırakın. Bekar olduğunuzda, iyi ruh haliniz sizi hoş ve çekici yapar. Artık ilgilendiğiniz kişiye yaklaşabilir ve iyi bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Aşk hayatınızın tartışmalardan, gerilimlerden ve güvensizliklerden uzak, keyifle akması beklenir. Partnerinizle birlikte yaşamanız sizin için çok önemli hale geliyor, bu nedenle aranızdaki koşulları ve ruh halini iyileştirmek için her şeyi yapacaksınız.

Hatalarınızı kabul ederek ve ilişkinin ilerlemesine izin vererek daha affedici olursunuz. İçinizde yoğunlaşan özgürlük duygusu, aşkı orijinal haliyle keşfetmenize yardımcı olacaktır.

Biri onları gerçekten sevdiğinde sınırlamalar gereksizdir, bu yüzden ister bir ilişki içinde olun, ister yeni bir şeye başlamaya çalışın, öğrenmeye hazır olun.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta, aşk hayatınızı bir bütün olarak iyileştirebilmeniz için rahatlamanıza ve ilişkinize farklı bir pencereden bakmanıza olanak tanır. Partneriniz sizin için her zaman önemli olmuştur, ancak şu anda sizi sakinleştirmek ve ruh halinizi rahat, sıcak ve rahat hale getirmek çok önemlidir.

Sizi birbirine bağlayan tutkunun keyfini çıkarmanıza ve duyguyu her şekilde ifade etmenize olanak tanıyan doğru koşulları yaratın. Partnerinizin yanında eğlenin ve endişeleri ve korkuları unutun.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bu günler, sizi ayrı tutan sorunları çözdüğünüz sürece, partnerinizle kaliteli zaman geçirme şansı verir. Bunu başaracağınızdan eminsiniz.

Sonuçlar sizi ödüllendirecek ve ilişkinizi geliştirecektir. Bekarsanız, hafta sonunu dışarı çıkmak, eğlenmek, sosyalleşmek ve varlığınızla herkesi etkilemek için kullanın.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk hayatınızda, partnerinize yaklaştığınızdan emin olun ve sizin için ne kadar önemli olduklarını onlara bildirin. Kendinizi tutkuya kaptırın ve ilişkinize yeni bir soluk getirin.

Hafta sonu muhtemelen yakındaki yerlere yapılacak küçük geziler için çok uygundur. Bekar olduğunuzda, mantık zayıflar ve yerini dürtülere bırakır. Kontrol ihtiyacınızı ve küçük kutularınızı bir süreliğine bırakın, her anın tadını kesinlikle çıkaracaksınız.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Aşk hayatınızda bu hafta size partnerinizle çok anlayışlı bir ruh hali içinde konuşma fırsatı sunuyor. Kendinizi ifade edin ve düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşın.

Hafta sonu yaklaşırken partnerinizle güzel, tutkulu ve gizemli bir zaman geçirme fırsatınız var. Bekarsanız, bu önümüzdeki günleri arzularınızın nesnesini çekmek için kullanın.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Olumlu bir zihin çerçevesinde olduğunuz ve partnerinize ulaşmak ve arkadaşlık zevklerini yaşamak istediğiniz için ilişkiniz sakin bir dönemden geçecek. Aranızda tutku ve duygusallık olacak.

Hafta sonu muhtemelen oldukça eğlenceli olacak, ancak sizi iyi bir ruh haline sokacak ve daha iyi olanınızla birlikte yaşamanın yeni yönlerini keşfetmenizi sağlayacak. Küçük bir mola ya da stresli günlük yaşamdan uzaklaşmak için bir yolculuk olabilir.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Partnerinizle yapacağınız sohbetler ve aranızdaki bağı güçlendirecek hareketler için bu günler uygundur. Huzur sizin için çok önemlidir, bu yüzden onu elde etmek için ne gerekiyorsa yapacaksınız.

Şehvetli havadan en iyi şekilde yararlanın ve ilişkinize bir yaşam dokunuşu katın. Kontrolü bırakın ve kısıtlamalar ve güvensizlik olmadan keyfini çıkarın.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sizi ve eşinizi rahatsız eden sorunlara çözüm bulmaya hazır olduğunuz için bu, ilişkiniz için olağanüstü bir hafta olacak. Atmosfer huzurlu ve uyumlu hale gelir.

Partnerinize daha yakın olmak ve onlara olan sevginizi ve tutkunuzu ifade etmek için ihtiyacınız olan zamanı bulacaksınız. Hafta sonu eğlence, iletişim ve yeni tanıdıklar için idealdir. Bir ilişkiniz olsun ya da olmasın, bu günleri en iyi şekilde değerlendirin.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu günler ilişkiniz için çok olumlu olacak. İyi ruh haliniz, partnerinizle sohbetler getirir ve sonuçta denge ve uyum sağlar.

Eşinize duygularınızı ifade etme ihtiyacı hissedeceksiniz ve bu, ruh halinizi daha sıcak ve daha huzurlu hale getirecek. Gerginlik veya tartışma olmaması için güvensizliklerinizi düzgün bir şekilde yönetebileceksiniz.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu hafta ilişkiniz sizin için önemli bir rol oynayacak. Eşinizle birlikte peri masalını yaşayabilmek için uyumlu koşullar yaratmak istiyorsunuz. Daha hafif ve daha sakin hissetmek için herhangi bir engeli tartışmaya ve aşmaya isteklisiniz.

Bekarsanız, size kaygısız, iyimser ve bolca çekicilik veren hafta sonundan yararlanın. Yeni insanlara yaklaşmak ve ilgi odağı olmak için doğru ruh halindesiniz.

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Olumlu ruh hali aşk hayatınızı da etkileyecektir. Partneriniz ve ilişkiniz özel bir anlam kazanıyor ve uyumlu bir sıcaklık ve tutku havası yaratmak istiyorsunuz.

Duygusal ve fiziksel birliktelik sizin için özellikle önemli olacaktır. Biri diğeri olmadan var olamaz, bu yüzden ikisinin bir arada var olmasını arayın. Kalbinizin sesini dinleyin ve hafta sonunu taahhütlerle yüklemeyin. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar