Reklam1

26 Ağustos 2022 Gelin Evi Kim Birinci Oldu Bu Hafta ?

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  26 Ağustos 2022 Gelin Evi Kim Birinci Oldu Bu Hafta ? Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.


Yeni evli gelinlerin çeyizlerini sergilediği, marifetlerini gösterdiği Gelin Evi programın da bu haftanın final gününde kim kazanmıştır? Dört gözle beklenen bu probleminin cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

25 Ağustos Cuma Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi, yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın final günün de haftanın kazanan gelinini yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Gelin Evi kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazanmıştır bu hafta? Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Kim Birinci Oldu?

Aslı Hünel’in sunumuyla yeni evli gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Elif gelinin de puanlamasının peşinden haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanmıştır.

 

Her hafta olduğu benzer biçimde yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü meydana getirilen final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Hususi bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazanmıştır bu hafta? Dört gözle beklenen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 22 – 26 Ağustos 2022 haftasının birincisi xxxxx Gelin oldu.

Gelin Evi Son Bölüm İzle 26 Ağustos 2022

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… 

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size gore. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

 

 
 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar