Reklam1

25 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları

reklam2

 Bu makalemizde sizlere : 25 Ağustos 2022 Perşembe için günlük burç yorumunuz. Yıldızların bugün sizin için neler hazırladığını öğrenin.Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Enerji dolusunuz ve bu, rahatlama ve memnuniyet duygusu uyandıracak uzun planlı hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Daha sonra ortaya çıkabilecek olası sorunları çözmenin en iyi yolu bu zihinsel duruma bağlı kalın.

Partnerinizden sır saklamak ve duygu ve düşüncelerinizi saklamak ilişkinize zarar verir, bu yüzden onları yüksek sesle konuşun.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Son zamanlarda çok baskı altındasınız ve hem duygusal hem de fiziksel olarak çok yorgunsunuz. Doğal sınırlarınızın çok ötesine geçtiniz, bunaldınız ve artık bununla baş edemiyorsunuz. Ara ver.

Gerçekten dinlenmeniz ve yeniden sıkıştırmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, zihninizi temizlediniz ve pillerinizi yeniden şarj ettiniz. Sorunlarınıza geri dönmeye ve ortaya çıkan aile sorunlarını çözmeye hazırsınız.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün isyankar hissediyorsunuz ve bu, sayfayı hayatınızın yeni ve daha yaratıcı bir bölümüne götürecek değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Bu size büyük bir neşe getirecek ve geleceğe daha iyimser bakmanızı sağlayacaktır.

Aşk hayatınızda işler iyi gidiyor. Sadece bu harika aşamanın tadını çıkarın ve stresi ve endişeleri uzak tutmaya çalışın. Bekarsanız, doğal çekiciliğinizin ve seksiliğinizin sizin için konuşmasına izin vermenin zamanı geldi. Cinselliğinizi serbest bırakın ve yolunuza çıkan herkesi fethedeceğinizden emin olabilirsiniz!

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

İş yerinde aynı anda çok fazla top oynamaktan kaçının. Yeni planlara ve hırslara başlamadan hemen önce sorunları çözmeye çalışın çünkü zaten elinizde yeterince şey var ve bu sizi strese sokuyor.

Mali durumunuzu iyileştirmek için çok çaba harcadınız ve sonunda iyi bir yerdesiniz. Bu, geçmiş borçlarınızı ödeme şansınız.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

İlişkinizde bir yanlış anlaşılma mı var? Bu onları nihayet ortadan kaldırma günüdür. Bir dakikanızı ayırın ve partnerinizle aranızı açmamak için son zamanlarda büyüyen ve yayılan sorunları ele alın.

Ve bekarsanız, kendinizi göstermek ve yeni insanlarla tanışmak için iyi bir gün. Ruh eşinizin nerede saklandığını asla bilemezsiniz ve elbette şansınızı kaçırmak istemezsiniz.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün harika sürprizlerle karşılaşacaksınız! Ardışık gelişmeler sizi çok heyecanlandıran yeni bir durumu beraberinde getiriyor. Tüm bu kargaşanın ortasında, sakin kalmaya çalışın ve odağınızı kaybetmeyin.

Bu şekilde, sürekli büyüme ve gelişme beklentilerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Günün sonuna doğru rahatlayabilir ve en sevdiklerinizle biraz zaman geçirebilirsiniz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal hayatınız yükselişte. İlişkiniz bir sonraki seviyeye yükselecek ve tam olarak ihtiyacınız olanı partnerinizden alacaksınız. Hâlâ bekarsanız, yolunuza çıkan herhangi bir daveti kabul etmelisiniz.

Arkadaşlarınızla rahatlayın ve keyif aldığınız şeyleri yapın. Ve asla bilemezsiniz - Bay Doğrunuza bile çarpabilirsiniz!

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün partnerinize güçlü bir şekilde ilgi duyuyorsunuz ve bu gerçekten tutkulu anlara yol açabilir! Bekarsanız, beklentileriniz hakkında daha olumlu olmaya çalışın ve sizi tanımaya çalışanlara daha yakın olun.

İş yerinde son derece üretken ve yaratıcı bir gün bekleyin. Mali sorunlar sizi harcamalarınızı önemli ölçüde kısmaya zorlar.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sonunda aşk hayatınızı kendi ellerinize almaya hazırsınız. Bu, hayatı istediğiniz gibi yaratmanıza izin verir. Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirin. Bu size bir güven artışı sağlar.

Ve eğer bekarsanız, kendinizi odanıza kilitlemenin asla birini tanımanıza yardımcı olmayacağını bilin. Gerçekten bir ilişki istiyorsanız, kendinizi göstermenin zamanı geldi. Bu onun için çok hayırlı bir dönem.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün işte bazı zorluklarla yüzleşmeniz gerekiyor. Sakin kalmanız ve çözmek için aklınızı kullanmanız gereken sorunlar ortaya çıkacaktır.

Maddi durumunuz sizi her zaman strese sokar. Gerçek şu ki, tekrar ayağa kalkacaksınız, ancak endişenizi hafifletmek için bu kadar büyük riskler almayı bırakmalısınız.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Sonunda planlarınızı gerçekleştirmeye hazırsınız! Her hareketinizi dikkatlice düşünün ve gelecekte sizin için sorun yaratabilecek aptalca hatalardan kaçının.

Bugün ruh halinizi yükseltecek ve size bolca neşe getirecek olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Sevdikleriniz yanınızda, sizi destekliyor ve iyileşmenize ve rahatlamanıza yardımcı oluyor.


Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Kafa karıştırıcı bir gün olacak, ancak bunun sizi endişelendirmesine izin vermeyin çünkü işleri çok fazla sorun yaşamadan halletmek için iyi bir konumdasınız. Hedeflerinize ulaşmaya çok yakınsınız.

Biraz daha sabırlı olmanız uygun olacaktır. Sorunlarınızı çok kısa sürede çözebileceksiniz. Son birkaç ayın baskısı sizi zorladı ve her zamanki netliğinizi kaybettiniz. Yine de takipte kalın!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar