Reklam1

2022'deki yeni ay aşk hayatında değişiklikler getirecek 3'Burç

reklam2

 Merhabalar.. 2022 Yılında 3 Burç çok Şanslı Aşk hayatınızda Sizlerin yüzleri gülüyor..


Ay her zaman kalbimize yakın olmuştur. Yükselen gelgitlerden görebileceğimiz gibi, bizim üzerimizde en büyük etkiye sahip.

Ağustos yeni ayı boyunca saf potansiyel durumundayız; Önümüzde gördüğümüz şey, henüz hedefe ulaşmamış olsak da, çabaladığımız şeydir. Ve yeni ay sırasında, birine gerçekten aşık olduğumuzu gösterme ihtiyacı hissedebiliriz.

Haberi almış ya da almamış birine sevgimizi kanıtlamak için yanan bir arzumuz olabilir. Egomuzu ve tutkumuzu etkiler ve bize kendi gücümüze ulaşma dürtüsünü verir.

Bazı burçlar, bu enerjiyi birisine onlarla birlikte olmak için her şeyi riske atmaya istekli olduklarını göstermek için kullanır. Hangi burçlar olduklarını öğrenin!

Oğlak Burçu Aşk hayatı

Şu anda çok, çok tutkulu bir insansınız ve iş birini sevmek söz konusu olduğunda hepiniz ya içindesiniz ya da hiç değilsiniz. Ayrıca şu anda sizi tatmin etmeyen bir durumdasınız. Belki bir ilişkiniz var ve bunun özel bir teste ihtiyacı var: bir sorun var ve nedenini bulmanız gerekiyor.

O kişi için savaşmak istiyorsan, başka bir şeyi feda etmen gerekiyor demektir ve bu senin için kolay değil.

Ama öneminin farkındasın ve o kişiye ulaşacaksan demir hala sıcakken vurman gerektiğini biliyorsun. Ve böylece şansını dene.

Ona zor ve yoğun bir yanınızı gösteriyorsunuz ve hepsini riske atıyorsunuz, ancak bunun tek yol olduğunu da biliyorsunuz. Haklısın Eylemlerinize devam edin.

Yeni ay boyunca nihayet buna hazır olduğunuzu hissedeceksiniz. Kendinizi her zaman yalnız biri olarak gördünüz; Evet, romantik ilişkilere girmeyi seviyorsunuz, ancak kendinizi hiçbir zaman evlenecek türden biri olarak görmediniz. 

Yeni ay yükselirken, kendi parametrelerinizin dışına çıkıyorsunuz. Kendinden asla beklemediğin şeyi yapacaksın. Birlikte olduğun kişiyi seviyorsun ve her şeyi yeni bir düzeye taşımanın zamanının geldiğini hissediyorsun. İtibarını bile riske atıyorsun ve bunda sorun yok.


balık Burçu 

Hayatındaki birinin aşkı için, sana ihtiyacı olduğunu bildiğin için gerçekten yapmak istediğin bir şeyi feda edeceksin. Harekete geçmeniz ve buna göre hareket etmeniz gerektiğini biliyorsunuz ve durum ne olursa olsun ayrıntılar gerektiriyor. Ne yazık ki, kendini zorlamak zorunda olduğun her dakikaya içerliyorsun.

Bunu açıkça görmenizin tek nedeni, ayın ışığını yolunuza koyması ve şimdi onunla yüzleşmeniz gerektiğidir. Yine de bir başkasına hizmet etmektense kendinize hizmet etmeyi tercih ediyorsunuz. Aşk için her şeyi riske atıyorsun, ama gerçek şu ki, istemiyorsun.

Yeni ay boyunca, ay gibi saf bir potansiyel halinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Ne istediğini biliyorsun ve henüz orada olmasan da bugün senin için yepyeni bir hayatın başlangıcı gibi hissediyorsun.

Onlara verebileceğinizden daha fazlasına ihtiyacı olan birine aşıksınız. sen misin yoksa o mu Sizden çok şey istediği sonucuna varmış olabilirsiniz ama belki de istediği şey sizi erteleyen bir şeydir ve bu yüzden onun isteğini yerine getirmemişsinizdir.

Sonunda, bu kişiyi gerçekten söyledikleri kadar seviyorsanız, bu şansı denemenin ve ona göstermenin zamanının geldiğini göreceksiniz. Riskli olabilir ama hangi zafer risksiz gelir?

Aslan

Daha önce yaptığın gibi aşk için her şeyi riske atıyorsun ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsun. Birini kurtarmak üzeresiniz - yine. Ve hayatının aşkı olma ihtimali yüksek. Hayatınızı olabildiğince bağımsız olacak şekilde ayarladınız.

Ne yazık ki, bu kişiyi reddedemezsiniz ve size umutsuzca ihtiyaçları var. Yeni ay size çok sert vurur, ancak aynı zamanda, iş zor görünse bile, başka biri için savaşacak olan içinizdeki savaşçıyı uyandırır.

Kişisel alan taleplerinize rağmen, o kişi için ayağa kalkacak ve gerektiğinde onu koruyacaksınız. Bu kişi için yapmayacağınız şey yoktur ve bunu kanıtlama şansınız vardır.

Aşk hayatınızda kritik bir noktadasınız ve bu kişiyle ilerlemek istiyorsanız cesur bir adım atmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ayrıca bu cesur adımı atmanın size bağlı olduğunu da öğrendiniz.

Yeni ay, ilişkinin romantik yönü söz konusu olduğunda, gevşemiş olduğunuz fikriyle temasa geçmenizi sağlar. Bugün aldığınız risk sizi tekrar sevgili ve romantik partner konumuna getirecektir.

Şimdi tembel olmamalısın. Hiçbir şey yapmamanın aşığı olmanın eski rahat konumuna geri dönemezsiniz; ya aşkta tembelliğinizi riske atarsınız ya da birlikte olduğunuz kişiyi kaybedersiniz. Senin kararın.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar