Reklam1

20-27 Ağustos 2022 haftası için aşk burcunuz

reklam2

 Bu makalemizde sizlere Aşk bizi insan yapar ve hayatımızı tutkuyla doldurur! Bu hafta tek gerçek aşkınızı bulacak mı, kalp kırıklığınızın üstesinden gelecek misiniz veya eşinize daha yakın mı olacaksınız?Evrenin bilgeliğinin size ne söylediğini öğrenin - her şeyi değiştiren bir hafta olabilir!


Oğlak Burcu (21 Aralık – 19 Ocak)

Cazibeniz ve çekiciliğiniz kesinlikle eşinizi bala çeken bir arı benzer biçimde çekecek! İkinizi de neşelendirmek için alışılmadık bir şey önermesini sağlayın ve peşinden önerilerini yerine getirin.

Korkmadan ve tereddüt etmeden güzel bir sürprizin sizi şaşırtmasına izin verin. Hâlâ bekarsanız, arzu ettiğiniz nesneyle uğraşmaya adım atmak için iyi bir süre. Bu kişiyi daha iyi tanıyın. O süre onun hakikaten doğru şahıs olup olmadığını anlayacaksın.

Burç Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Birazcık aşk ve romantizm için keyifli ve istekli hissediyorsunuz. İlişkinizdeki kıvılcımı tekrardan alevlendirmek ve ilişkinizde güzel bir atmosfer yaratmak için bu mükemmel haftayı en iyi şekilde değerlendirin.

Bekar mısın? Fikrinizi değiştireceğinden güvenli olduğunuz, hayatınızı değiştirecek bir teklifin yolunuza çıkmasını bekleyebilirsiniz!

Burç Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Partneriniz zamanınızı giderek daha çok talep ediyor ve kendinizi denetim edemediğiniz bir duruma hapsolmuş ve baskı altında hissediyorsunuz. Partnerinizin sizi anlamadığını düşünüyorsanız, niçin daha diplomatik bir yaklaşım denemiyorsunuz?

Daha azca direkt olun ve öteki yarınızın vakaları sizin istediğiniz benzer biçimde görmesini sağlayabilirsiniz. Bekarsanız, özgürlüğünüzü hakikaten yaşamak için iyi bir süre! İstediğiniz her şeyi, istediğiniz süre yapabilme kabiliyetinizin tadını çıkarın!

Burç Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Kimi zaman partnerinizin sevgisinin fazlaca fazla bulunduğunu, sizi boğduğunu ve birlikteliğin enerjinizi tükettiğini hissedebilirsiniz. Nankör olma.

Haiz olduklarınızı takdir etmeli ve eşinizin size olan sevgisini takdir etmelisiniz. Aksi halde bu durum kontrolden çıkar ve bu sizin kendi hatanızdır.

Yalnızsanız ve sizi tamamlayacak birini arıyorsanız, aslına bakarsak seçimle bekar olduğunuzu unutmamalısınız. Durumu değişiklik yapmak istiyorsanız harekete geçmek size kalmış.

Burç Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

İlişkinizi etkileyen sorunları çözmeniz artık daha kolay olmalı.

Partnerinizle uzun süredir beklenen konuşmayı yapmak için bu zamanı kullanın. Bekar olduğunuzda, bir arkadaşınızın sizi ilgi çekici bir genç insanla tanıştırdığını görebilirsiniz. Gerisi size kalmış!

Burç İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bir ilişkiniz var ise, son zamanlarda eşinizi dikkatsizlik ediyormuşsunuz benzer biçimde görünüyor. Bu durumu düzeltmek için derhal harekete geçmelisiniz. Sevdiğin kişiye yaklaşmaya çalış.

Duygusal ve kırılgan duygularınızı ifade edin ve sevgi sözlerini açıklayın! Bekar olarak, daha çekici bir teklif olmak istiyorsanız kendinize daha iyi bakmanız gerekir.

Burç Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk, havadadır! Eşinizle mükemmel bir süre geçirmeye hazır olun ve tüm günlük endişelerinizi geride bırakın. Son zamanlarda ilişkiniz hakkında negatif düşüncelere sahipseniz, bu gün bunların hepsini uçuracak.

Bekarsanız, geçmişinizden birinden hoş bir sürpriz bekliyorsunuz. Bu kesinlikle seni düşündürür.

Burç Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk hayatınız, yolunuza çıkan ve ilişkinizi tehlikeye atabilecek tüm ayartmalara direnmekle ilgilidir.

İlkelerinize sadık kalınca ve aldığınız teklif ne kadar cazip olursa olsun, fazlaca daha kısa ömürlü başka bir şey için sağlam bir şeyi riske atmayın. Bekarsanız, teslim olmaktan çekinmeyin! Anı yaşa, tadını çıkar ve geleceğin kendi kendine bakmasına izin ver.

Burç Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu hafta eşinize fazlaca fazla enerji ve dikkat vermenizi gerektiriyor. Eşinizle kalbinizdeki sorunları açın ve tartışın ve onların tavsiyelerinin direkt kalpten, bir sevgi yerinden geldiğini görmüş olacaksınız.

Bekarsanız, dışarı çıkın ve eğlenin! Dört duvarla çevrili bir yerde oturup kaderinizden yakınarak ve sonrasında sizin için niçin hiçbir şeyin değişmediğini merak etmeyin.

Burç Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Partnerinizle eşit durumdasınız ve aranızdaki yazışma iyi gidiyor. Bu ilişki hakkında ne hissettiğinizi ifade etmek ve beraber gelecek için planlar yapmak için muhteşem bir an.

Hala bekarsanız, toplumsal hayatınıza odaklanın. Bu şu anda oldukça hareketli ve açık fikirli olmak ve yeni insanlarla tanışmak size kalmış. Yeni zorluklara hoş geldiniz ve dışarı çıkma davetlerine evet deyin!

Akrep burcu (23 Ekim – 22 Kasım)

Kendinizi inanılmaz derecede duygusal hissediyorsunuz, öyleki ki hepiniz heyecanlısınız ve ne olursa olsun arzu nesnenizin peşinden gitmeye hazırsınız!

Hem bekarlar hem de bir ilişki içinde olanlar mükemmel süre geçirecekler. Cinsel çekiciliğiniz son aşama yüksek ve gözünüze diktiğiniz herkesi kesinlikle fethedeceksiniz. Bundan en iyi şekilde yararlanın!

 

Burç Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

İlişkiniz iyi bir dönemden geçiyor. Son zamanlarda etrafınızda dolanan ve sizi endişelendiren kara bulutları dağıtmak için çaba harcarsanız daha da iyi olabilir.

Yalnız açın ve onları dostça, şefkatli bir ortamda tartışın. Bekarsanız, hemen hemen aşkı bulmaktan vazgeçmeyin. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın ve tüm endişelerinizi unutun. İyi şeyler onları minimum beklediğinde olur!


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar