Reklam1

18 Ağustos Perşembe Gelsin Hayat Bildiği Gibi 5.Bölüm Önizleme

reklam2

 Bu Yazımızda sizlere  Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde 5.Bölüm Önizleme süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde dizisinin yeni kısmı 18 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde bu hafta yayınlanacak mı?

 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Geçmişiyle tüm bağlarını koparıp yeni bir sayfa açtığını düşünen Sadi Payaslı, Derya'yı görünce ne yapacağını bilmesi imkansız.

Payaslı geçmişiyle geleceği içinde sıkışmışken aynı esnada Derya ve Songül'ün bir deniz kenarında onun için gözyaşı döktüğünden habersizdir.

Avukatından davasıyla ilgili iyi haber bekleyen Melek belirlenen duruşma tarihiyle neye uğradığını şaşırır. Melek ıslahevine dönme ihtimali ortaya çıkınca kendisi ve ilişkisi hakkında bir karar verir.

Mert okuldan ayrılma ihtimaline karşılık Gizem'le son kez konuşmak için genç kızın evine gider. Fakat Gizem'in kapısına gelen tek şahıs Mert değildir. Araz'la giriştikleri dövüşte Gizem ilk kez taraf tutacaktır.

Aylin eve dönüşü onuruna düzenlenen partiye dostlarını da çağırır. Kira borcunu ödeyebilmek için herkesten gizli saklı ise giren Gizem, bu partide garson olarak görevlendirilince ortalık iyice karışır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar