Reklam1

18 Ağustos Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 33. Bölüm izle

reklam2

 Bu Yazımızda sizlere Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 33 Bölüm Neler Oldu ? Son bölümü izle.. #fragman #önizleme #sonbölüm #yenibölüm

Sümeyye'nin Nerede Olduğu Tiktok'tan Öğrenildi.Sümeyye ve Fatih'in nerede olduğu ortaya çıktı. Kayınvalide Boşamalarına Sebep Mi Oldu? Hasret ve Ayhan'a sorular var. Sude birilerin elinde mi? SUDE NURULLAH’IN ELİNDE Mİ? Yağmur, Komşu Ayten'in Yanında Bulunmuş oldu

 

 

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda konuklar, hayatlarında ihtilaf yaşadıkları kişilerle stüdyoda bir araya gelecekler ve sıkıntılarına deva arayacaklar. Hayata dair tüm anlaşmazlıkların ve mağduriyetlerin işleneceği programda birçok problem masaya yatırılacak.

 

Stüdyoda 10 kişiden oluşan ve halk içinden seçilmiş jüri ise vakalarla ilgili düşüncelerini açıklayacak ve kimin haklı olduğu mevzusunda fikirlerini açıklayacaklar.

Yalnız duygusal ilişkilerin değil, ihtilaf yaşanmış olan tüm ikili ilişki problemlerinin masaya yatırılacağı programda, Esra Ezmeci’nin ve seyirci konukların yorumlarıyla beraber problemlerin çözülmesi amaçlanıyor.

 

“Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya”, hafta içi her gün canlı yayınla saat 16.00’da FOX’ta.

 

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 33. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Sümeyye'nin Nerede Olduğu Tiktok'tan Öğrenildi
Sümeyye ve Fatih'in nerede olduğu ortaya çıktı. 
 
Kayınvalide Boşamalarına Sebep Mi Oldu?
 
 

 

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 33. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla

Hasret ve Ayhan'a sorular var.

 

 

Sude birilerin elinde mi? SUDE NURULLAH’IN ELİNDE Mİ?

Yağmur, Komşu Ayten'in Yanında Bulunmuş oldu

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar