Reklam1

17 Ağustos 2022 günlük burç yorumları 2022

reklam2

 Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hangi burç Aşk , para , huzurlu , Mutlu bir hafta geçirecek..KOÇ BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Hayatınızı maddi mevzularda gerektiği benzer biçimde yönetemiyorsunuz. Kafanızda kurguladığınız negatif fikirler yüzünden şu sıralar gerçeklerden kopuk yaşıyorsunuz. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtmanız sebebi ile insanların size bakışı kuşkulu oluyor. Hedefleriniz mevzusunda daha ısrarlı olmalı ve adımlar atmalısınız.

BOĞA BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün kişisel ilişkilerinizde yüksek bir enerjiye sahipsiniz ve partnerinize verdiğiniz kıymet, birlikteliğinize pozitif yönde yansıyor. Duygusal anlamda kendinizi fazlaca sorguluyor, sadece hatalarınızla yüzleşmekten korkuyorsunuz.

İKİZLER BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün rutin işlerinizin yanında güne sığdırmanız ihtiyaç duyulan oldukca fazla fazladan işiniz olacak. Toplumsal hayatınızla ilgi bazı aktiviteleri partnerinizle yapmamanız ilişkinizde sorunlara yol açıyor. Partnerinizle daha yakın olmanın yollarını arayın.

YENGEÇ BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün kendinizi ve duygularınızı etrafınıza karşı daha iyi ifade edebileceksiniz. Çevrenizdekilere her zamankinden daha anlayışlı yaklaşabilir, onların problemlerine çözüm imal edebilirsiniz. Akşam saatleri daha oldukca maneviyata yönelecek kendi başınıza kalmak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün birazcık iç dünyanızla hesaplaşıp duygularınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kuvvetli görünmenize rağmen bilinçaltınızı kurcalayan bazı mevzularda duyarlılık yaşayabilir, ailenize dair gelecek kaygısı yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugünü daha oldukca ailenizle ya da partnerinizle geçirmek size iyi gelecektir. Duygusal anlamda yoğun bigün geçirebilir ve sevdiklerinize gereksinim duyabilirsiniz. Geleceğinizi düşünerek güvenli yatırımlar yapmak isteyebilir ya da mevcut bir yatırımınızı geleceğinizi ilgilendiren bir mevzu için nakde çevirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Toplumsal anlamda hayatınızın oldukça hareketlendiği bir dönemdesiniz. Yepyeni çevrelere girecek ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. İş hayatınızda mantığınızla hareket etmek yerine duygusal kararlar almaya meyillisiniz.

AKREP BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün daha oldukca duygularınızın tesirinde bigün geçireceksiniz.  Geleceğinizle ilgili bazı endişeleriniz ve kaygılarınıza çözüm arayacak kim bilir bazı girişimlerde bulunacaksınız. Oldukca yakın bir dostunuz ya da aile büyüğünüzün maddi desteğini alabilirsiniz.

YAY BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Maddi mevzularda kendinize oldukça güveniyorsunuz. Kazançlarınızı kendi talep ve arzularınız doğrultusunda yönlendirmekten yanasınız. Bugün, kariyeriniz ya da işinizle ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızda, karşı tarafı suçlayıcı bir tavır içinde bulunabilir ve tepki alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün kontakt diliniz birazcık sert olabilir. Eğer ilişkilerinizde sorun yaşamak istemiyorsanız, yalnız mantığınızla değil duygularınızla da hareket etmeyi öğrenmelisiniz. Günün enerjisi sizler için zorluklar barındırdığından bugün tüm aksilikler gelip sizi bulabilir.

KOVA BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün duygu ve düşüncelerinizi saklamakla bir yere varamazsınız. Gün içinde emek verme koşullarınızdan devamlı şikâyet edecek ve beraber çalıştığınız kişiler ile gerginlik yaşayacaksınız. Akşama doğru üzerinizdeki negatif enerjiden kurtulmanızla birlikte rahatlayacak ve sakinleşeceksiniz.

BALIK BURCU (16 AĞUSTOS 2022) *

Bugün aşk mevzusunda garip ve duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizden duygusal bir sürpriz gelebilir. İş ya da eğitim hayatınızla ilgili yepyeni gelişmeler sizi şaşırtabilir. Değişik fikirler, yaratıcı projeler için oldukça verimli bigün olacaktır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar