Reklam1

17 Ağustos 2022 Çarşamba günlük burç yorumları Astrolog Özlem Recep

reklam2

 Bu makalemizde sizler için 17 Ağustos 2022 Günlük burç yorumlarını kaleme aldık..Astrolojide Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık gibi çeşitli burçlar bulunuyor ve birçok insan güne başlamadan önce burç yorumlarını okuyor. Burcunuz 17 Ağustos’ta aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 17 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumlarını okumak rutin bir hal almıştır. Günlük Burç Yorumları insanların umutlarını artırır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramaktadır. Peki ama 17 Ağustos Günlük Burç Yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? 17 Ağustos günü doğmuş kişilerin burcu "Aslan Burcu" olacaktır.

17 Ağustos 2022 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde aşka kapılarınızı açacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak adına uygun enerjiler var. İş alanınızda stresli bir gün sizi bekliyor. Hesaplarınızı iyi yapın. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Boğa Günlük Burç Yorumları

İş alanınızda bireyselliğin ön plana çıktığı bugün, sosyalleşmek için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Sağlık konusuna dikkat etmelisiniz. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba İkizler Günlük Burç Yorumları

Yalnızlığın size iyi geleceği bir döneme giriyorsunuz. Aşk alanında beklentilerinizi sıfıra indirin. İş alanınızda ise ekip arkadaşlarınızla uyumlu olmaya çalışın. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Yengeç Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınız tarafından takdir edileceğiniz bugünde ilişkinizde sorunlar yaşanabilir. Kıskançlıktan kaynaklı tartışmalara hazırlıklı olmalısınız. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Aslan Günlük Burç Yorumları

Partnerinizin özgüven sorunu sizi yorabilir. Ailenizde yaşanacak olan gerginlikler tadınızı kaçırabilir. İş alanınızda başarıdan başarıya koşabilirsiniz. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Başak Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızda partneriniz ailesiyle sorunlar yaşarken siz vurdumduymaz davranamayacaksınız. İş hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz. Dostlarınıza yardım edeceksiniz. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Terazi Günlük Burç Yorumları

Kendi yaralarınızı kendiniz sarıyorsunuz. En çok kendinize iyi geliyorsunuz. Benliğinizi sevseniz de bencillik yapmıyorsunuz. İş alanınızda başarınızın farkındasınız. 

7 Ağustos 2022 Çarşamba Akrep Günlük Burç Yorumları

Ekonomik kayıplara dikkat etmelisiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Eğer ebeveynseniz, çocuklarınızla ilgili konular gündem olabilir. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Yay Günlük Burç Yorumları

Yeni yer konularına dikkat etmelisiniz. Alacağınız kararlarla hayatınızı baştan yazabilirsiniz. Taşınma, yer ve iş değiştirme konularınız gündem olabilir. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Oğlak Günlük Burç Yorumları

Yalana tahammülünüz yok fakat en yakın dostunuzun size söylediği yalanları öğrenip yıkılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranıza perdeler çekebilirsiniz. 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Kova Günlük Burç Yorumları

Yeni bir aşka hazır olmalısınız. Aşk enerjisi başınızı döndürecek. İş yerinden bir aşka kapılıp gidebilirsiniz. Baş ve boyun ağrılarına dikkat etmelisiniz.

17 Ağustos 2022 Çarşamba Balık Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızda partnerinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız yenilenmeye hazır olun. Gerginlikler sona erecek ve tutkunuz artacak. Ayrıca ummadığınız paralar size ulaşabilir. 


Astrolog Özlem Recep 17 Ağustos 2022 Burç Yorumları

17 AĞUSTOS 2022 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Güne yaklaşık 3 aydır yaşadığınız sıkıntılarınızın şifalandığını görerek başlayabilirsiniz. Küs olduğunuz eski dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde kendinizi çok daha net ifade edebileceğiniz bir gün. Sevildiğinizi hissetmek istiyorsanız bugün önce siz sevginizi belli etmelisiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün değişik eş zamanlıkları yaşayacaksınız. Cevapsız kalan zihinsel sorularınızın yanıtını ilahi gelen yardımlarla birlikte anlamlandıracaksınız. Mayıs ayında yarım kalan bir aşk hikayeniz var ise bugün ani haberler alacak ve mutlu olacaksınız. Zor günlerinizde yanınızda olan dostlarınızı bugün aramayı unutmayın, size sevenleri küstürmeyin.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bugün katıldığınız ortamlar aracılığıyla tanıdığınız yeni birinden alacağınız ani haberlerle şaşıracaksınız. Aşk ve ilişkilerde uzunca süredir yaşadığınız sıkıntıların çözümüne az kaldı. Karşınızdaki kişilere şans vermeden önce iyice tanımayı ihmal etmeyin. Yaratıcı olacağınız bir gün.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bugün zamanınızı iyi planlayın çünkü ne iş yerinizde ne de evinizin içinde zamanı yetiştiremeyeceksiniz. Aşk ve ilişkilerde canınızı yakan eski birlikteliğinizden haberler gelecek. Çevrenizdeki kişilerden aldığınız tepkilerin altında aslında sizin gölge yanınızla alakalı aynalama yaşayacaksınız. Başınıza gelenleri büyütmeyin, sizi size yansıtan enerjilerde önce kendinizi kabule geçin. Mutluluk kendini farketmekle başlar.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Uzunca süredir maddiyatla alakalı problemlerinizi çözüme ulaştıracak ufak gelirlerle birlikte rahatlama yaşayacaksınız. Eşinizle olan tutku dolu paylaşımlar için harika bir gün. Ona küçük sürpizler yapabilir ve mutlu edebilirsiniz. Ruhsal manada çıkış yolu bulamadığınız konular için mutlaka yardım almalısınız.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Çevrenizdeki eski dostlarınızdan yardım alacağınız harika bir gün. Sizi seven insanların arttığını görmek size çok mutlu edecek. Küs olduğunuz, bilmeden yargıladığınız arkadaşlıklar için de barışma vakti. Kalbi uzunca süredir boş olan Başak burçları için tanışacakları yeni biri yakında. Günü aşk enerjisine hazırlık yaparak geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Fiziksel güzelliğinizin arttığı, bakışları üstünüze çekeceğiniz harika bir gün. Sevgilinizle ilgili problemlerin çözüldüğünü, konuşabildiğinizi fark edeceğiniz ve şifalandığınız keyifli vakitler. Eski yaşadığınız üzüntüler gündeminizde olursa sevgilinizi yargılamadan ilerlemek, önümüzdeki günler için size oldukça iyi gelecek.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Uzunca süredir tanıdığınız bir arkadaşınızın size olan ilgisini fark edeceksiniz. Onun hayatında aşk ve ilişkilere dair bilmediğiniz yönleri olduğunu keşfedeceksiniz. Daha yakından tanımak ve ilişkiyi anlamlandırmak için ondan zaman isteyebilirsiniz. Kim bilir belki de uzunca süredir yaşadığınız üzüntülerin yerine yeni bir mutluluk geliyordur.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Bugün iletişimde agresif olabilir, sonradan pişman olacağınız sözleri söylerken kendinizi bulabilirsiniz. Trafikte çok dikkali olmalı, aşırı hız yapmamalısınız. Yeni bir sözleşme imzalamak için uygun vakitler değil. Bugün enerjiyi, küs kaldığınız dost veya eski sevgilinizi arayarak toparlayıcı şekilde değerlendiriebilirseniz önümüzdeki günlerde sürpiz gelişmelere şahit olabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Bugün maddi kaynaklarınızın artacağı yeni projelere hazırlanırken kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Eşinizden alacağınız destek ile bazı yükselişlere çok hızlı ilerleyebilirsiniz. Uzunca süredir korktuğunuz pek çok konu için artık yavaş yavaş içiniz rahatlayacak. Sevilmenin ve sevmenin tadını çıkarmalısınız.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Değer görmenin mutluluğunu yaşarken, eski yaralayan hatıralar zihninize çeşitli oyunlar oynayacak. Biraz akışta kalmak, geleni yargılamadan kabule geçmek oldukça önemli. Maddi konularda yatırım yapmak için gökyüzü uygun olmamakla birlikte kimseye borç para vermeyiniz. İş arkadaşlarınızla aranızdaki problemleri frenlemek için düşünmeden konuşmayınız.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Bugün dokunduğunuz pek çok konu parlayacak. Kendi yaralarınızı ancak başkalarını şifalandırırken çözüme ulaştırabildiğinizi farkedeceksiniz. Kendinize bugün şu soruyu sormalısınız. Hayatta en çok yara aldığım konu ne? Belki sevgi, şefkat enerjisi, belki kariyerinizde bir tıkanma. Sevgi ve şefkat ise bir yetimin başını okşamanız, kariyer konusunda sıkıntı var ise iş konusunda birine yardımcı olmanız karşılığında enerji size katlanarak artar. Örnekler çoğaltılabilir. Sevgi enerjisine yüreğinizi açmalısınız.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar