Reklam1

16 Ağustos Salı Balkan Ninnisi 8.Bölüm 2.Fragmanı İzle

reklam2

 Balkan Ninnisi Nerede? Balkan Ninnisi yapımcısı kim? Balkan Ninnisi gülsüm kim? Balkan Ninnisi Gülbahar kimdir?..


Balkan Ninnisi 8.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 16 Ağustos Salı akşamı 20:00’da TRT 1’de!Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta yayınlanacak mı?

Balkan Ninnisi 8.Bölüm 2.Fragmanı

Balkan Ninnisi dizisinin 8. bölüm özeti oku TRT 1. Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti


Jovanka ve Ertan’ın sırrının ortaya çıkması ile beraber, konak cenk alanına döner. Dizi işinin olmaması her insanın umudunu kırar. Dizi işinin olmamasına Ertan’ın sebep olması Süleyman’ı çileden çıkarır. Süleyman, konağı büyük bir öfkeyle terk eder. ‘Romeo ve Juliet’ oyununu küçüklere öğreten Jovanka ve Ertan hakkında meydana getirilen yalan haber, gene büyük tartışmalara sebep olsa da, Arif tiyatro işini halledip Mert’i mutlu etmiş olduğu için oldukca memnundur. Bu yalan haberi duyan Süleyman ise gerçek olduğuna inanıp, konaktakilerin başına bela olacak bir sürpriz misafirle beraber geri döner. Dayısına kendisini affettirmek isteyen Ertan, çareyi radyoyu büyütmekte arar. Ertan dayısının itibarını tekrardan kazanması için radyoda hususi bir gösterim yapar.

Balkan Ninnisi Dizi Mevzusu


TRT 1’in yaz sezonunda ekrana getireceği en iddialı yapımlardan “Balkan Ninnisi” dizisinin çekimleri, 15 Mayıs Cumartesi günü Üsküp’te başladı. Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen bir aşk öyküsünü özetleyen “Balkan Ninnisi”, yakında TRT 1 ekranlarına gelecek. Balkan insanının samimi, son aşama içten ve neşeli öykülerini özetleyen dizi, usta oyuncu ekibiyle dikkat çekecek.

Çekimler için Makedonya’ya gelen dizi ekibi ilgi odağı oldu. Filmin başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, Üsküplülerin sevgi yağmuruna tutuldu. Üsküp’teki Türk Çarşısı’ndaki esnaflar, alışveriş meydana getiren Üsküplüler ve turistler Özyağcılar’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Daha ilkin rol almış olduğu “Elveda Rumeli” dizisiyle de büyük beğeni toplayan Özyağcılar, “Balkan Ninnisi”nin hem Balkanlar’da hem de Türkiye’de büyük ilgi çekecek görkemli bir öykü bulunduğunu söylemiş oldu.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar