Reklam1

10 Ağustos 2022 Çarşamba 17:35 Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'deki partneri Serenay Sarıkaya oldu

reklam2

 Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü olacağı oldukça öncesinden belli olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun kiminle kamera karşısına geçeceği merak ediliyordu. Beren Saat adının geçmiş olduğu Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri görevi için Serenay Sarıkaya ile anlaşıldı. Kral Kaybederse'de Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ilk kez kamera karşısına geçmiş olacaklar.

Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir hastasının hikayesini kaleme alarak piyasaya sunmuş olduğu Kral Kaybederse romanı, yeni sezonda Star TV'de dizi olarak ekrana gelecek. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer alacağı Kral Kaybederse kadrosu için birçok iddia ortaya atıldı. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri için pek oldukca isim öne sürüldü. Son olarak Beren Saat ismi ön plana çıktı.


KIVANÇ TATLITUĞ'UN KRAL KAYBEDERSE'DEKİ PARTNERİ SERENAY SARIKAYA OLDU


Fakat reel bambaşka çıktı. Oya Doğan'ın haberine bakılırsa; Kral Kaybederse dizisinde yakışıklı oyuncunun partneri, Beren Saat değil Serenay Sarıkaya oldu. Aynı markanın yüzü olan ama hiç birlikte kamera karşısına geçmeyen Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya, Kral Kaybederse dizisinde partner olacaklar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar