Reklam1

Yıka Beynini pdf indir

reklam2


Yıka Beynini
Mesele sende değil! Onda!
 
Kimden mi söz ediyorum? Başımızın üstünde yeri olan beynimizden doğal ki… Tamam, kabul!  Daha yüzde 10’unu bile kullanamazken bizi uzaya gönderdi! Yardımıyla “Işınla beni Skati” cümlesini kurmamıza azca kaldı! Fakat kimi zaman işleri oldukça abartıyor. İşgüzarlık etmeye kalkıyor.
Fena hiçbir şey olmasa da yaşamımız çocukluğumuzdaki kadar keyif vermiyor… Genciz, güzeliz, yakışıklıyız, işimiz gücümüz var oldukça şükür fakat sokaktaki çiçekçinin özgüvenine haiz değiliz… Görüşmede bir konuşma yaparken, asla emek harcamadan sözlüye kalkmış öğrencinin ruh haline girebiliyoruz.
 
Niçin sizce? Zira beynimizin yıkanmaya ihtiyacı var! Zira doğduğumuz andan itibaren yaşadığımız her negatif durumu arşivleyen, korkuları, kaygıları biriktirip her yeni koşulda önümüze diken bir koleksiyoncu o!
Gelelim iyi habere! Çözüm oldukça kolay! Hadi ona her şeyin yolunda bulunduğunu izah edelim. Ve bu kitapla başarı, sıhhat, özgüven, bolluk ve bolluk için beynimizi formatlayalım…
 Pdf kitap indirpdf indirme butonu
Yıka Beynini pdf indir

Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz muhteşem bir kitap. Diğeri eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. Yıka Beynini pdf indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!


Yıka Beynini pdf indir
Kitabının yazarı kimdir?

Yıka Beynini pdf indir
Kitabını kim yazmıştır?


Yıka Beynini pdf indir
Kitabının yayınevi neresi?


Yıka Beynini pdf indir
Kitabı ne süre yazıldı?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar