Reklam1

Yeni Başlayanlar İçin Troya Pdf indir

reklam2
Yeni Başlayanlar İçin Troya pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 184 sayfadan oluşan Yeni Başlayanlar İçin Troya kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rüstem Aslan tarafınca kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Troya adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.6 x 21 santimetre ebatındadır. Yeni Başlayanlar İçin Troya kitabını 9786050953268 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeni Başlayanlar İçin Troya pdf oku indir.


Yeni Başlayanlar İçin Troya pdf indir


Troya’yı bu kitabı okuyunca anlayacaksınız
 
Troya, insanlık tarihinin en tanınmış söylencelerine mekân olmuş, kim bilir dünyanın en önemli antik kentlerinden biri. Ömrünü Troya’ya adamış bir bilim insanı, Prof. Rüstem Aslan mevzunun Türkiye’deki en önemli uzmanı. Prof. Manfred Osman Korfmann’ın arkasından Troya kazılarının sorumluluğunu üstüne alan Prof. Rüstem Aslan tarih ve edebiyat meraklıları için bir başucu kitabı kaleme aldı. Yeni Başlayanlar İçin Troya, Homeros’un yaşamış olduğu dünya çapından, yazdığı satırlardan, Akhilleus, Hektor ve Helena’nın hikâyesine, arkeolojik katmanlardan günümüze uzanan bir içeriğe haiz. 
 
Ozanlar ozanı Homeros’un şimdilerden 2700 yıl ilkin yazıya geçirdiği İlyada Destanı, uğruna birden fazla kahramanın öldüğü Troya kenti için verilen mücadeleyi ifade etmektedir. On yıl devam eden Troya Savaşı, bunun yanı sıra Doğu’nun Batı’ya; Asya’nın Avrupa’ya karşı verdiği bir harp olarak da kabul görmüştür. Aradan geçen binseneler arkasından Troya Savaşı, alevler içinde yanan bir kentin sembolü olmuştur. Bu harp, eşi benzeri olmayan öfkeyi, insan yüreğinin dayanamayacağı trajedileri, her şeyi aniden tersine çeviren hileyi, yok olup giden kentleri ve umutları en etkisinde bırakan şekilde anlatmak için bir başlangıç noktasıdır.
 


Yeni Başlayanlar İçin Troya kitap özeti


Yeni Başlayanlar İçin Troya pdf oku


Yeni Başlayanlar İçin Troya Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar