Reklam1

Yaşam İncitir Herkesi Pdf indir

reklam2
Yaşam İncitir Herkesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 480 sayfadan oluşan Yaşam İncitir Herkesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşegül Çiçekoğlu tarafınca kaleme alınan Yaşam İncitir Herkesi adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 santimetre ebatındadır. Yaşam İncitir Herkesi kitabını 9786258446159 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yaşam İncitir Herkesi pdf oku indir.


Yaşam İncitir Herkesi pdf indir


Çağıl süre masallarının usta kalemi
Ayşegül Çiçekoğlu’ndan
yüreğinize yer edecek, sarsıcı bir aşk hikâyesi.
 
Sürprizlerle dolu bir yolda karşılaşılan yakıcı bir aşk…
Ve ortaya çıkmak için bu aşkın doğmasını bekleyen geçmişte saklı kaldığına inanılan sırlar.
Egemen ve Mina, hayatlarını kesiştiren sırlar anlatılmaya başlandığında sıkıntılı bir sınavla karşı karşıya bırakılırlar. Yaşam, dönemin bir bölümünde incitmiştir herkesi. Lakin incindiğimiz yeri kesip atmak da incindiğimiz yerden çiçekler açıp tekrardan filizlenmek de elimizde değil midir? Acaba Egemen ve Mina bu durumda hangi yolu, iyi mi ve niçin seçecekler? Gerçeğin dev dalgalarına teslim mi olacaklar yoksa aşkın iyileştirici gücüne sığınıp ayakta mı kalacaklar…
Sayfaları merakla çevirirken duygudan duyguya sürükleneceksiniz.
Ayşegül Çiçekoğlu’nun, kahramanları sayfalardan çıkarıp artık ailenizden biri benzer biçimde hissettiren, onları unutulmaz kılan bir kabiliyeti var. Kalemden hayatlar yazmakla kalmıyor, onlara birer gövde, can ve ruh verip bir de bizlere dost ediyor.


Yaşam İncitir Herkesi kitap özeti


Yaşam İncitir Herkesi pdf oku


Yaşam İncitir Herkesi Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar