Reklam1

Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami Demirkıran PDF indir

reklam2

Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami DemirkıranKitap Özeti,, pdf kitap bölümümüzde 2008 senesinde kaleme alınan Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami DemirkıranKitap Özeti, kitabını sizlerle paylaştık. Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami DemirkıranKitap Özeti, kitabının bilgileri..


Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl – Sami Demirkıran

Lisans / Fiyat: Parasız


2008Eklenme: Ekim 21st, 2016Dil: TürkçeSayfa: 336Yazar: Sami Demirkıran


Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl isminde kitabı gerçek hadiselerin anlatıldığı bir itiraf kitabıdır. Sami Demirkıran, Pkk itirafçısıdır. Toplamda 128 çatışmaya katılmış biridir. Katılmış olduğu bu çatışmalar esnasında minimum 300 asker ve güvenlik görevi şehit edilmiştir. Sami Demirkıran örgütten kaçtıktan sonrasında teslim olmuştur. 3.5 yıl süresince bir PKK’lı olarak dağlarda neler yaşadıklarını anlatır. Tam üç buçuk yıl devam eden vazife yaşamı süresince, terör örgütü PKK’nın içinde en üst kıdemde ve en etkin görevlerde bulunur.


Sami Demirkıran Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl isminde kitapta örgüte sempati duyan sempatizanları iyi mi motive ederek etken bir militana dönüştürdüklerini, PKK’nın müessese amaçlarını, Abdullah Öcalan ve örgütteki ileri gelen bireylerin asla bilinmeyen yanlarını, teşkilat içindeki hazzı infazları, örgüte katılan kızların ne benzer biçimde cinsel saldırılara katlandığını, teşkilat içindeki yabancı unsurları, PKK’nın devam edebilmesi için Türk düşmanı hangi yönlerden ve hangi nedenlerden destek sağlandığını, PKK’nın mezarları ve köyleri basıp, uğruna savaştıklarını dile getirdikleri insanları niçin katlettiklerini, dağlardaki kampların ve mağaraların yaşam koşullarını, yaptıkları karakol baskınlarını, Türk ordusuyla yaptıkları çatışmaların tüm kanlı bilançosunu birden oldukça mevzuyla ve olayın içyüzünün tüm detay kısmıyla konu alıyor. Sami Demirkıran Ürperten İtiraflar Pkk ile 3.5 yıl kitabı PKK’nın tüm kirli yüzünü, işleyişinin iyi mi bulunduğunu, eylemlerini iyi mi planladıklarını ve bu eylemleri niçin yaptıklarını konu alıyor. Bu itiraflar adeta insanoğlunun kanının donmasına ve ürpermesine niçin oluyor.


Kitap Yorumları Şu Şekilde,


“eski bir pkklı vasıtasıyla yazılmış bir kitap, dağda kandırılmış bireylerin iyi mi ucuzca harcandığı, bayanların iyi mi sex kölesi benzer biçimde kullanıldığı gözler önüne serilmiş. kitabın yazarı her ne kadar bol miktarda yalan söyleyip kendi infazlarından tecavüzlerinden bahsetmemişse de inanırım kendiside bu işlere bulaştı. gene de dağda bu kandırılmış zavallıların başlarına neler geldiğini idrak etmek için bire bir. dağa çıkıp kurtarılmış kürdistan safsatası için savaşım etmeyi düşünen dostlar kesinlikle okusun. bu ülke hepimizin hepimizede yeter.”


“ENGİN ÖZTOP’un yazarı karşı tavrı bi bakıma evet kim bilir haklı fakat bu şekilde bir kitabın yazılmış olması bireylerin bazı şeyleri daha iyi görmelerini sağlar bence.Ben bu kitapla ailelerin kendi çocuklarını dağa çıkıp millete saldırsın die teröristlere sattığını öğrendim. Yada ben bu kitapla teröristlerin içindeki birlikteliğin yalnızca çıkardan ve korkudan bulunduğunu öğrendim.Bir ihtimal birazcık daha büyüseydim bunu kendiliğimden farkedecektim fakat ben bu tarz şeyleri ve daha fazlasını oldukça küçük yaşlarda bu kitptan öğrendim. Fakat şu an tek bildiğimdim bu insanlardan tiksiniyorum. İnsanların -özellikle kitaptaki karakterlerin- iyi mi bu kadar acımasız, ahlaksız ve karaktersiz olabildiğini bi türlü anlayamıyorum!”


Ek olarak Pdfkitap.net Üstünden Zahir – Paulo Coelho Kitabına da Ulaşabilirsiniz.


Pdf Kitap, Pdf Politika Kitapları


Bundan önceki yazımız olan Derin Devlet Tanımlanamayan Güç – Ömer Lütfi Mete başlıklı kitabımızda Derin Devlet, siyasal kitap oku ve Tanımlanamayan Güç ile ilgili bilgiler verilmektedir.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar