Reklam1

Unuttuğun Süre Hatırlanırsın PDF İndir

reklam2Unuttuğun Süre Hatırlanırsın PDF indirUnuttuğun Süre Hatırlanırsın PDF İndir, PDF Kitap İndirme sitemizde Unuttuğun Süre Hatırlanırsın kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Özkan tarafınca kaleme alınan Unuttuğun Süre Hatırlanırsın kitabının çevirmenliğini Olimpos Yayınları yapmıştır. Yayıncılığını Olimpos Yayınları yapmış olduğu Unuttuğun Süre Hatırlanırsın kitap özeti, Unuttuğun Süre Hatırlanırsın pdf oku, Unuttuğun Süre Hatırlanırsın indir, Mustafa Özkan e-kitap pdf, Unuttuğun Süre Hatırlanırsın PDF Drive, Unuttuğun Süre Hatırlanırsın Epub hakkında indirme bağlantıları makalemizde yer almıştır.


Unuttuğun Zaman Hatırlanırsın e-kitap İndir


Unuttuğun Süre Hatırlanırsın İçeriğiGerçeklerden hiçbir zaman sakınma. Yalanlar başka. Yalanların en büyük poblemlerindan biri; her zaman, her yerde, yine bir yalana mahkûm olmasıdır. Hayatınızı, nasip ve nimetlerinizi imkânsızlıklar içinde aramayın. Nimetler ve saadetiniz, gücünüze muhtaçtır, olan sonlanmış olan ne var ise, fırsatlarınıza dönüşür şu sebeple insanın bilmiş olduğu ne var ise bilmedikleriyle sınanıyor. Gitmem söylediğin yere iyi mi onlarca kere dönüyorsan bittim söylediğin yerde de bitmiyorsun.


Fazlaca uzun zaman oldu, hiçbir şeye şaşırmayalı. Hiç kimseye hiçbir şeyi iyi mi hor görmüyorsam, her şeyi de hoş göreceğim diye bir şey yok. Yaşadığımız dönem ve çağ oldukca enteresan. Sonundan başına baktığında bazı şeyler başından beri yarım kalmış, hep bir şeyler noksan yada hepsi bu kadarmış. Yaşamın içinde, içinden geçemediğin hiçbir sınavın dışına çıkamazsın.İlahi hakkaniyet böyledir arada bir. Kimsenin birazı asla hiç kimseye iyi mi yetmiyorsa, bir tek kalmak, yanlış bir yerde kalmaktan daha gerçekse zamana zaman tanımak da sabır göstermenin kabullenmekten geçtiğinin farkındalığıdır. Çoğunlukla konuşmaktan ziyade, unuttuğun zaman hatırlanırsın.


O denli söz varken, susmayı öğrenirsin. Bir tane tohuma bin katını verebilen Tanrı var. Farkındasın değil mi? Sen kendine verebileceğin en güzel armağansin.Unuttuğun süre hatırlanırsın kitabını indirmek için bağlantıya tıklayınız.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar