Reklam1

Ufak İşler Büyük Özgürlükler Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları Pdf indir

reklam2
Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 208 sayfadan oluşan Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları kitabı
Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mert Başaran tarafınca kaleme alınan Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 santimetre ebatındadır. Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları kitabını 9786258471175 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları pdf oku indir
.


Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları pdf indir


Para kazanma derdiniz olmasaydı iyi mi bir yaşamınız olurdu?
Para kazanmanın unutturulmuş sırrı!
Finansal özgürlüğünüzü duyuru etmek ister misiniz?
 
Eski Roma’da köleler emek vererek özgürlüklerini satın alabiliyorlardı. Siz de kazandığınız mevcut parayla özgürlüğünüzü satın almak istemez misiniz? Finansal özgürlüğünüzü duyuru etmek, kendinizi istediğiniz yaşta emekli etmek istemez misiniz?
 
Ekonomik açıdan türbülanslı günlerden geçiyoruz. Parayla ilişkimiz asla olmadığı kadar ehemmiyet kazanmış durumda. Peki fakat bu ilişkiyi doğru kurabildik mi? Ne için çalışıyoruz? Paramızı neye harcıyoruz, asla düşündünüz mü? Yada kendimize şunu soralım: Para kazanmak benzer biçimde bir derdimiz olmasa kim olurduk? Iyi mi bir yaşamımız olurdu?
Mert Başaran Ufak İşler Büyük Özgürlükler’de en kolay, en sahici, en içimizden dille bizlere “para”nın aslen ne işe yaradığını konu alıyor. Her birimizi çağıl vakit kölesi haline getiren sistemin foyasını görülmektedirıyor. Daha güzeli ise bu sistemden çıkış pasaportunu, finansal özgürlüğü kavuşma vizesini avucumuza bırakıyor.
Şu şekilde konu alıyor kitabını Mert Başaran:
“Para iyi mi büyür, iyi mi elinizden uçup gider, yaşamım bunun sırrını anlamaya çalışmakla geçti.
Ben bir ekonomist değilim fakat büyük varlık sahibi, kimileri ülkemizin en zenginleri sıralamasında bulunan yüze yakın kişiyle yakın temasım oldu. Onların parayı iyi mi yönettiklerini, iyi mi büyütüp iyi mi kullandıklarını oldukca yakında zamandan gözlemledim.
Parayı büyütmenin, varlıklı olmanı sırrını biliyorlardı. Roket mühendisliği değildi fakat bizlere unutturulmuş bir sırdı bu!
Tam da sistemin istediği benzer biçimde ihtiyacımız olmayan şeyleri satın aldığımızda para uçup gidiyordu. Bugünden beş yıl, on yıl sonraki halimize borçlanmış oluyorduk.
Tutum edip doğru yatırım yaptığımızda ise katlanıyor, kendi kendine adeta yavruluyordu.
Siz de bu kitabı okuyarak bu sırrın detay kısmını öğreneceksiniz.
Vaadim şu: Mevcut kazancınızla, evet mevcut kazancınızla on beş yıl sonrasında kendi kendinizi emekli etmenizi sağlayacağım. Sistemden çıkış pasaportunuzu alacak, finansal özgürlüğe kavuşacaksınız.
Ben yaptıysam siz de uygulayabilirsiniz! “
 
Okuyun, yazara teşekkür etmek isteyeceksiniz…


Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları kitap özeti


Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları pdf oku


Ufak İşler Büyük Özgürlükler
Para Kazanmanın Unutturulmuş Sırları Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar