Reklam1

Şibumi trevanian pdf kitap Şibumi Version --

reklam2


Şibumi trevanian pdf kitap Kitap özeti
Hiçbir ülkenin vatandaşı olmayan Heil in başından geçenler ve şibımiye ulaşmasını konusunu ele alan Şibumi kitap hikayesi. İnanılmaz seviyede karışık ve emsalsiz bir roman kahramanı Nicholai Hel. Yarı Rus, yarı Alman asıllı koyu bir Amerikan düşmanı. Şanghay’da doğan, bir Japon generali tarafınca büyütülmüş; bir Japon bilgesinden de “Go” oyunu öğrenmiş. Bask dili dahil yedi dili ana dili benzer biçimde konuşuyor. Plastik kartla ya da kurşun kalemle bir insanı rahatça öldürebilecek ustalıkları da edinmiş. Üstün düzeydeki “yakın idrak etme ” kabiliyeti yüzünden fotoğrafı bile çekilemeyen bu ustalaşmış terörist avcısı, terörcü, korkusuz mağaracı, yenilmez savaşçı ve gerçek feylosof, günün birinde emekli olarak yaşamış olduğu şatosundan çıkıyor; amansız ve acımasız bir dövüşe katılmak suretiyle.

Kitap’tan alıntılar:


Asansöre bindiler. Başyardımcı cebinden çıkardığı manyetik kartı, 16’ncı kat yazılı yerde düğme yerine açılmış yarığa soktu, asansör hızla aşağıya inmeye başladı. 16’ncı kat, Aslen en alt bodrumdaki hususi emek harcama yerinin gizyazı adıydı. Ana Şirket adına CIA faaliyetlerini eline alır almaz Diamond’un ilk yapmış olduğu iş, merkezin en kuytu köşesinde kendine asla kimsenin giremeyeceği bir emek harcama yeri ayırmak olmuştu. CIA ekibinden tek kişinin 16’ncı kata girme yetkisi yoktu. Ofis kurşun duvarlarla çevrelenmiş, örgütü her zamanki bilgisiz durumunda bırakmak amacıyla her yanına uyarı sistemleri takılmıştı. Dinleme aygıtına karşı uyarı sistemleri doğal. Hükümetin merakına karşı ek bir engel olmak suretiyle Diamond’un ofisini Ana Firmanın kompüterine bağlayan hususi kablolar, gerek CIA’ nm gerekse öteki meraklıların isteyerek yada kazayla kulak misafiri olmasını önleyecek aygıtlara sahipti.


Şibumi trevanian PDF E-Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz muhteşem bir kitap. Diğeri eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. ”Şibumi PDF indir” Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

Kitap Kategorileri


Ne okusam diye karar veremediniz mi?Ufkunuzu açacaklar Romanlar!


Kitabınızı Derhal İndirin 🙂Şibumi (PDF olarak indir)


Bakirenin Kızları (Epud olarak indir)


Bakirenin Kızları (Word doc. olarak indir)


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar