Reklam1

Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf indir

reklam2

Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Sola Yayınları vesilesiyle çıkarılan Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Kitabı 280 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur harcı Kağıt baskı ile çıkan Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitabı 14.50×21.00 santimetre‘dir. Haziran 2021 nolu ISBN numarasına haiz Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitabının yazarı Mark WolynnSeninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas PDF indirebilirsiniz. 


Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Kitabı Pdf indirSeninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve öteki müdahale metotlarınin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sağlamaktadır.


“Seninle Başlamadı travma terapileri alanında, farkındalık uygulamaları hususunda insanı idrak etmek için ileriye doğru güçlü bir adım atmanızı sağlıyor. Yürekli, yaratıcı ve şevkat dolu bir emek harcama.”


-Sharon Salzberg, Yazar Lovingkindness and Real Happiness


“Kalıpları altüst eden bu kitap kalıtsal aile travmaları hususunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek güçlü araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir.”


-Tara Brach, PhD, Yazar Radical Acceptance and True Refuge


“Mark Wolynn, bilemediğimiz ve acı çekmemize yol açan çözülmemiş travmalarla bizi atalarımıza derinden bağlayan yolları aydınlatma hususunda görkemli bir iş başarıyor. Bizlere derinden anlayışı, diyalog görselleştirmelerini ve şefkatle tekrardan bağlanmayı sağlayacak teknikler ve beceriler sunuyor.”


-James S. Gordon, MD, Yazar Unstuck: Your Guide to the Seven-Stage Journey Out of DepressionEtiketler: Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf oku , Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas Pdf kitap indir, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas pdf oku parasız, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitap indir parasız, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas pdf indir yandex, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas pdf oku özet, Seninle Başlamadı Mark Wolynn Sola Unitas kitap özeti. Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar