Reklam1

Saklı Seçilmişler pdf indir - E-kitapindir.com

reklam2
Saklı Seçilmişler PDF İndir, kitap sever takipçilerimiz için  Saklı Seçilmişler PDF İndir başlığı altında özetini verelim istedik. Saklı Seçilmişler PDF İndir detaylı kitap özeti yazımızda..


Saklı Seçilmişler PDF İndirYazarımız diyor ki: “Bir film düşün. İlk sahne bayağı bir vakayla adım atar. Film ilerledikçe gelişmelere inanamazsın. Dehşete kapılırsın. Film biter. Etkisinden kurtulamazsın. Korkarsın.”


Bende diyorum ki: “Filmin size tanıdık bulunduğunu ve gerileceğinizi, korkacağınızı bilmenize karşın Pandora’nın kutusunu aralama dürtüsünün size egemen geldiğini düşünmenizi isterim. İşte benim içinde bu şekilde bir şeydi, kitabı elime aldığımda beni bekleyenleri azca oldukça bilmek ve bilmediklerimi öğrendiğimde de ne aşama tepki vereceğimi görmekti merakımın çoğunu işgal eden bu duygu.


Kitabi ilk elime aldığımda, bir elimde duran ve beni mevzu olarak daha oldukça kendisine çeken Vatikan (José Rodrigues dos Santos) Saklı Seçilmişleri bir, en fazla bir kitap ertelememe nedenti. Muhakkak okumam hususunda bir arkadaşımın da tavsiyesine uyarak başladığımda, kendisinin de bu hususta ne kadar haklı olduğu kanaatine vardım.
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar