Reklam1

Psikopat 2 – Mihri Mavi

reklam2

Psikopat 2 – Mihri MaviLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2021Eklenme: Temmuz 3rd, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 382Yazar: Mihri Mavi

11 Şahıs Tarafınca Görüldü

 


Oldukça güzel ve bir o denli da uzak bana…


Aşk, ihanet ve suçluluk… Buket bir taraftan Kağan’a kendisini affettirmeye çalışırken, öteki taraftan da içine düşmüş olduğu cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan’ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.


 


Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı… Kağan, aşkı ile öfkesi içinde kalırken Buket’i bir türlü affedemez. Fakat öfkeli olsa da, bir gölge misali Buket’i takip etmekten vazgeçmez.


 


Öte taraftan Kağan’ın abisi Onur’un Buket’ten istedikleri her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar. Buket, acımasızlığıyla malum Bahadır’la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o denli da kolay değildir.


 


Bunca imkânsızlığa karşın aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket’i yeniden bir araya getirecek mi? Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına kafi gelecek mi?


Bundan önceki yazımız olan 2054: Çıkış Yok - Teri Terry başlıklı kitabımızda 2054: Çıkış Yok - Teri Terry, 2054: Çıkış Yok - Teri Terry ekitap indir ve 2054: Çıkış Yok - Teri Terry ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar