Reklam1

Ortadoğu’da Diktatörler PDF İndir Pdf indir

reklam2
Ortadoğu’da Diktatörler PDF İndir, kitap sever takipçilerimiz için  Ortadoğu’da Diktatörler PDF İndir başlığı altında özetini verelim istedik. Ortadoğu’da Diktatörler PDF İndir detaylı kitap özeti yazımızda..


Ortadoğu’da Diktatörler PDF İndirOrtadoğu’da Diktatörler pdf indir kitabı 2017 senesinde basılmıştır.Kitap 240 sayfadan bir araya gelmektedir.Ortadoğu’da Diktatörler pdf kitabının yazarı Hüsnü Yöresel´dir.Ortadoğu’da Diktatörler kitabını aşağıdaki indirme linkinden indirebilirsiniz.  • Adı:Ortadoğu’da Diktatörler

  • Yazar:Hüsnü Yöresel

  • Baskı zamanı:Kasım 2017

  • Sayfa sayısı:240


Hüsnü Yöresel – Ortadoğu’da Diktatörler


Gene de Yemenlde hiçbir şey kolay değildi. Örnek verilecek olursa eski başkanAli Abdullah Salih, yoksul birailenin evladı olarak Ilkin çobanlık yapmış oldu sonrasında on altı yaşlarında gönüllü olarak orf duya katıldı. Kısa bir süre sonrasında uzman çavuş olduktan sonI ra tank okuluna yazıldı. Sonrasında bahtı açıldı. 19ÖOltan 1978le sıra ulaştığında er Ali, albay olmuş ve darbe icra eden As’ keri Konsey’in üyesi olmuştu. Bir yıl içinde üç Konsey Baş› kanı karanlık bir şekilde Öldürülünce Salih, Suudi destekli büyük aşiretlerin ve ordu içindeki komutanların desteğiyle cumhurbaşkanı seçildi. Salih, darbeyle geldiği için kendine karşı meydana getirilen darbelerin iyi mi Önleneceğini fazlaca iyi biliyordu. Ordu’nun kilit noktalarına eşini dostunu getirerek bu işi çözdü.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar