Reklam1

Onur Dokunulmazdır pdf indir

reklam2


Onur Dokunulmazdır
Anayasamız şu cümleyle adım atar: “İnsan onuru dokunulmazdır.” Bu normal olarak yanlıştır, şu sebeple onura devamlı dokunulmaktadır.
Onur Dokunulmazdır, Ferdinand von Schirach’ın 2010 – 2013 yılları aralığında Der Spiegel’de piyasaya çıkan denemelerinden oluşan bir derleme. Schirach denemelerde, iyiyi ve kötüyü, toplumun etik ve etik sorunları ile alakalı fikirlerini, terörizmin demokrasiye getirmiş olduğu zorlukları, ünlülerin şov haline gelen duruşmaları, önleyici gözaltı yada çocuk katillerine yönelik işkence tehdidi şeklinde mevzuları ele alıyor. Ek olarak iPad’le okumanın iyi mi olduğu, yazma zorunluluğunun bir yazar için hakkaten ne anlama geldiği şeklinde kişisel sorunlara da değiniyor.
Schirach, büyükbabası Baldur von Schirach ile alakalı sorulara da bu kitapta yanıt veriyor: Nazi torunu, genç ceza avukatına sorar: “Ben de hepsi şeklinde miyim?” O da yanıt verir: “Kimsen, osun.” Bu, büyükbabamla ilgili sorulara verebileceğim tek yanıt. Bu cevabı bulmam epey zamanımı aldı.Pdf kitap indirpdf indirme butonu
Onur Dokunulmazdır pdf indir

Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz muhteşem bir kitap. Diğeri eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. Onur Dokunulmazdır pdf indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!


Onur Dokunulmazdır pdf indir
Kitabının yazarı kimdir?

Onur Dokunulmazdır pdf indir
Kitabını kim yazmıştır?


Onur Dokunulmazdır pdf indir
Kitabının yayınevi neresi?


Onur Dokunulmazdır pdf indir
Kitabı ne vakit yazıldı?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar