Reklam1

Londra’dan Sevgilerle Pdf indir

reklam2
Londra’dan Sevgilerle pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Londra’dan Sevgilerle kitabı 384 olarak çıkarılmıştır. Sarah Jio tarafınca kaleme alınan Londra’dan Sevgilerle adlı kitap 9786254140907 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Londra’dan Sevgilerle kitabını 14.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Londra’dan Sevgilerle pdf oku indir.


Londra’dan Sevgilerle pdf indir


Iyi mi ki nergisler her bahar donmuş topraktan kendilerini gösterebiliyorsa ben de acıma dayanabilirdim.”
 
 
Sıkıntılı bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, senelerdır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi adlı bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince ABD’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.
 
Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görünce bu masalsı yere âşık olur. Her girenin sevinç ve refah bulmuş olduğu Kitap Bahçesi, Valentina halen bilmese de annesinin onun için bir araya getirmiş olduğu sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu mevcuttur ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak içinde bir karar vermek zorundadır.
 
Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini çiçeği burnunda bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin ümit dolu hikâyesi…


Londra’dan Sevgilerle kitap özeti


Londra’dan Sevgilerle pdf oku


Londra’dan Sevgilerle Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar