Reklam1

Kış Bahçesi Pdf indir

reklam2
Kış Bahçesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kış Bahçesi kitabı 512 olarak çıkarılmıştır. Kristin Hannah tarafınca kaleme alınan Kış Bahçesi isminde kitap 9786054456307 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kış Bahçesi kitabını 18.10.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kış Bahçesi pdf oku indir.


Kış Bahçesi pdf indir


Meredith ve Nina Whitson birbirine taban tabana zıt karakterlerdeki kız kardeşlerdir. Biri evde kalıp çocuklarına bakmış ve aile işinin başına geçmiş, diğeriyse hayallerinin peşinden gidip dünyayı gezmiş ve meşhur bir foto muhabir olmuştur. Lakin sevgili babaları hastalandığında bu birbirine yabancı iki hanım, kendilerini gene bir arada, şimdi bile kızlarına herhangi bir avuntu vermeyen, aşırı mesafeli anneleri Anya’nın yanında bulacaktır. Anneleriyle aralarındaki tek bağ, onun, çocukluklarında bazı geceler kızlara anlattığı bir Rus masalıdır.
Ölüm döşeğindeki babalarınınsa, yaşamındaki kadınlardan son bir arzusu mevcuttur. Anya kızlarına bir masal anlatacaktır; seneler ilkin başladığı fakat asla bitirmediği o masalı. Hem de bu kez sonuna kadar.
Bu masal evvel duydukları hiçbir şeye benzememektedir; altmış yıldan uzun bir zamanı kapsayan, cenk mağduru Leningrad’da başlayıp günümüz Alaska’sına kadar uzanan, sürükleyici, gizemli bir aşk hikâyesi. Nina’nın gerçeği açığa çıkarma hususundaki saplantısı, onları annelerinin geçmişlerinde, ailelerini tümüyle sarsacak ve tamamen değiştirecek bir sır öğrenecekleri, beklenmedik bir yolculuğa götürür.
İlk sayfasından son sayfasına kadar büyüleyen Kış Bahçesi, hem epik bir aşk hikâyesi hem de yaşamları kesişen hanımefendilerin geniş bir halde bir portresi olması yönünden ender bulunur bir yapıt. İlham verici şiirsel yazımıyla, son sayfa okunduktan uzun süre sonrasında bile okuyucunun aklından çıkmayacak.
“Okuyucular, anne ve kızlar yakınlaştıkça hem gülmekten hem de ağlamaktan kendilerini alamayacaklar.”
-Publishers Weekl


Kış Bahçesi kitap özeti


Kış Bahçesi pdf oku


Kış Bahçesi Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar