Reklam1

Keskin Veda II – Berna Ilgın

reklam2

Keskin Veda II – Berna IlgınLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2020Eklenme: Temmuz 5th, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 446Yazar: Berna Ilgın

19 Şahıs Tarafınca Görüldü

Razıyım!


 


Sevsen de gel sevmesen de.


 


Kabulüm!


 


Ölsem de gel ölmesem de…


 


Gölgeler çekildiğinde, kabuk tutmuş yaralarım tekrardan kanamaya başladı. Bir varmış değil de, sanki hep yokmuş benzer biçimde sakladığım ve yüzleşmekten korktuğum ne kadar sarsıcı acı var ise, işte gene karşımdaydı.


 


Yüz yüzeydik ve çırılçıplak!


 


Annemin ve babamın kanlar içinde yatmış olduğu o oyun parkındaydık. Sema kara, içime çektiğim nefes kara, ruhum kara fakat annemin boynundan süzülen kan, her şeye direnme, kıpkırmızıydı…


 


Peki, niçin eskisi benzer biçimde hissetmiyordum? Nefesimi kesen bu görüntü ile yüzleşmek niçin beni artık korkutmuyordu?


 


Karşımdaki gölge silik bir duruma gelmeye başlayınca şaşırdım ve ona dokunmak için elimi kaldırdım. O an avuç içlerimde göz kamaştırıcı bir ışık bulunduğunu fark ettim. Hızla büyüyor ve yayılarak karanlık ruhumu aydınlatıyordu. Avuçlarımı açıp ışığın kaynağına daha yakından bakınca onu gördüm.


 


Oradaydı işte.


 


Kokusunda can bulduğum hanım oradaydı…


Bundan önceki yazımız olan Bir Rüya İçin Ağıt - Şehnaz Haşimoğlu başlıklı kitabımızda Bir Rüya İçin Ağıt - Şehnaz Haşimoğlu, Bir Rüya İçin Ağıt - Şehnaz Haşimoğlu ekitap indir ve Bir Rüya İçin Ağıt - Şehnaz Haşimoğlu ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar