Reklam1

İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları Pdf indir

reklam2

İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 605 sayfadan oluşan İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Murat Türk tarafınca kaleme alınan İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 19.5 x 27.5 santimetre ebatındadır. İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları kitabını 9786059029872 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları pdf oku indir.


İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları pdf indir


İngilizce Gramer Sihirbazı, başta YDS, TOEFL, IELTS ve üniversitelerin İngilizce Hazırlık okullarının proficiency sınavları olmak suretiyle, tüm İngilizce sınavlara bir araya getirilen Türk öğrencilerin, İngilizce dilbilgisini yazar tarafınca geliştirilen mevzu bazlı stratejiler ışığında çalışmasını ve tüm kurallara ve kullanımlara hakim olmasını elde eden bir kaynaktır. Tüm gramer mevzularını STRATEJİLER ile sunan bu kaynak, bunun yanı sıra öğrencilerin hedef yapıları kavramasını ve kullanmasını elde eden emsalsiz alıştırmalar ve testler ile güçlendirilmiştir.
İngilizce Gramer Sihirbazı, bunun yanı sıra üniversitelerin İngilizce Hazırlık programlarındaki dilbilgisi derslerini de direkt destekleyen ve öğrencilerin dilbilgisi sınavlarında başarı göstermiş olmasını elde eden bir kaynaktır.
Bu kitabın hazırlanmasında bana her zamanki benzer biçimde desteğini esirgemeyen sevgili eşim ve kıymetli meslektaşım, Yeditepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Öğretim Görevlisi Sunay Akyürek TÜRK’e teşekkürlerimi sunarım. Bunun yanı sıra kitabın 2.baskı denetim okumalarında bana her daim kolaylık elde eden meslektaşım ve sevgili kuzenim İngilizce Öğretmeni Seda KAYA’yada teşekkür ederim.
Murat TÜRK


İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları kitap özeti


İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları pdf oku


İngilizce Gramer Sihirbazı YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, LYS İngilizce Hazırlık Sınavları Pdf indirSponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar