Reklam1

İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss PDF indir

reklam2


İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss PDF indir, e-kitap sitemizde İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss kitabı ile ilgili data vereceğiz. Cavidan Selanik tarafınca kaleme alınan İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss kitabı 403 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss kitabını 9789755534343 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss kitap özeti, İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss pdf oku, İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss yandex, Cavidan Selanik e-kitap pdf, İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss PDF Drive, İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.


İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss PDF Okuİki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss Kısa Özet


…Sonrasında yeni binaya taşınıldı. Zuck yaşlanmıştı. Yeni bina bu yakarıyı tanımıyordu. Arada bir duyulsa da bu tınılar sağır duvarlara bir şey söylemiyordu. Ona yabancıydı. Onu asla içine sindiremedi. Bu duvarlar, huzuru, bilgeliği ve barışı halen tanımıyordu. Tanıyacak fırsatı da kaçırmıştı. Zira o ‘gül bahçesi’ bu binanın hiçbir duvarına dayanamıyordu artık. O bina, gel-gitle bir yükselip, bir alçalan koyu renk, (gücü kendinden gelmeyen) aşırı istekli suların çevrelediği ve dövdüğü kayalık bir adaydı adeta. Dingin ve güzel bir atmosferde, kendisiyle barışık müthiş gayretin ve büyük bilginin kıymetini bilmesi olanaksızdı…..Hanna’yı kaybedip yalnız başına yaşamaya başladığı günlerden birinde sabah kahvaltısından derhal sonrasında, alışkanlığın da etkisiyle terasa çıktı, sezlonga uzandı. Iyi mi olduysa uykuveyaldı. Gitme vakti vardığında çan, tıpkı Hanna’nın ona dokunduğu günlerdeki benzer biçimde çaldı ve Strauss’u uyandırdı. Hanna’nın yapmış olduğu sandı, uyku mahmurluğu içinde ve derhal seslendi:-Tamam Hanna, şimdi geliyorum.Rüzgar, terastaki canı tam da Strauss’un kalkması ihtiyaç duyulan dakikada hareket ettirmişti.


İki İnsan İki Anıt: Eduard Zuckmayer – Walter Strauss PdF indirmek için Tıklayın
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar