Reklam1

Hekim Moreau’nun Adası Pdf indir

reklam2
Hekim Moreau’nun Adası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052951125 sayfadan oluşan Hekim Moreau’nun Adası kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Herbert George Wells tarafınca kaleme alınan Hekim Moreau’nun Adası isminde kitap The Island of Doctor Moreau dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Hekim Moreau’nun Adası kitabını 29.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hekim Moreau’nun Adası pdf oku indir.


Hekim Moreau’nun Adası pdf indir


Wells’in öncü niteliğindeki bilimkurgu klasiği Hekim Moreau’nun Adası yayımlandığı günden bu yana “sarsıcı” etkisinden hiçbir şey yitirmedi. Bilimsel metotlarınin doğuracağı sonuçlar hususunda hiçbir mesuliyet hissetmeyen deli bilim insanının hikâyesi, unutulmaz filmlere esin vermiştir. Acı, eziyet, etik mesuliyet, insanoğlunun doğaya müdahalesi şeklinde felsefi temalarıyla dikkat çeken yapıtında, Wells peşinden genetik bölgesindeki çalışmaların gündeme getireceği etik meseleleri öngörmüştür.
Bir deniz kazasından kurtulan Edward Prendick, mahsur kalmış olduğu adada acayip yaratıklar ve karanlık sırlarla karşılaşır. Bu ada, insanı ve yazgısını kollayacak bir Tanrı’nın bulunmadığı, bütünüyle ahlaktan yoksun bir evrenin mikrokozmosudur adeta.
Hekim Moreau’nun Adası bilimin kontrolden çıkmış olduğu süre barındırabileceği potansiyel tehlikelere karşı bir uyarma niteliği taşır.


Hekim Moreau’nun Adası kitap özeti


Hekim Moreau’nun Adası pdf oku


Hekim Moreau’nun Adası Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar