Reklam1

Gökkuşağı – Büşra Tabiat Yıldız

reklam2

Gökkuşağı – Büşra Doğa YıldızLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2019Eklenme: Temmuz 2nd, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 410Yazar: Büşra Tabiat Yıldız

12 Şahıs Tarafınca Görüldü

Ruhsal danışmanlık icra eden Alkım, yeni görevinin yakışıklı ve başarı göstermiş iş adamı Kaan Soyalp adındaki insanın ta kendisi bulunduğunu öğrendiğinde yaşamı hızla yön değiştirir.


 


Soyalp Firmalar Grubu baş mimarı ve CEO’su Kaan Soyalp, uygunsuz bir videosunun basına sızdırılması sebebiyle büyük saygınlık kaybeder ve asla istemese de ustalaşmış yardım almayı kabul eder. Fakat danışmanının, bir kafede görmüş olduğu ve ilk andan itibaren aklından çıkaramadığı o hanım bulunduğunu öğrenince işler tam tersine döner.


 


Birbirlerine duydukları yoğun çekim aralarında yeniden belirdiğinde ikisi de buna karşı koymayı başaramaz ve kendilerini bir çıkmazın içinde bulurlar.


 


özet


 


Alkım, Gökkuşağı danışmanlık şirketinin psikoloğu ve başdanışmanıdır. Arkadaşı Melis ile kurmuş oldukları minik şirketleri zaman içinde büyümektedir. Çalışmış oldukları meşhur adlar ile portföylerini genişletmeye çalışırlar. Kaan Soyalp meşhur bir iş insanıdır.


 


Uygunsuz görüntülerinin basına sızdırılması sonucunda itibarı zedelenmiş, hisselerini kaybetmeye başlamış, iş anlaşmalarında problem çıkmaya adım atmıştır. Arkadaşının tavsiyesi ve isteği üstüne Gökkuşağı’na başvurmuşlardır.


 


Destek almayı istemeyen Kaan ona danışmanlık verecek kişinin bir kafede görmüş olduğu ve tesiri altında kalmış olduğu hanım olunca fikirlerini değiştirmiştir.


Bundan önceki yazımız olan Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 - Monica Murphy başlıklı kitabımızda Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 - Monica Murphy, Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 - Monica Murphy ekitap indir ve Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 - Monica Murphy ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar