Reklam1

Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 – Monica Murphy

reklam2

Gitmene İzin Vermeyeceğim 2 – Monica MurphyLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2016Eklenme: Temmuz 2nd, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 351Yazar: Monica Murphy

10 Şahıs Tarafınca Görüldü

Gerçekler acıtır derler ve acım derinlere iner. Ben Ethan’a aşık olurken, o beni devamlı aldatıyordu. Yalanlarıyla korunan büyük bir sır tuttu.


 


Ne sakladığını öğrendiğimde, gerçek dünyamı sarstı ve bizi sonsuza dek mahvetmekle tehdit etti. Beni mahvet fakat fazlaca geçmeden paylaştığımız şeyin yok edilemeyeceğini anladım. Aramızdaki bağ fazlaca kuvvetli. Daima olmuştur. Onu daha çok inkar edemem. Ve gerçeğimi inkar edemem: Ethan’a aşığım. Gitmesine izin vermek istemiyorum.


 


Biz bu ilişkiyi yürütmek için elimizden geleni yaparken, öteki güçler bizlere karşı savaşıyor. Beni güvende tutmak isteyen akrabalarım. Medya benim ağlatısal geçmişime kafayı taktı. Bundan beslenen halk. Seneler ilkin beni neredeyse yok eden adam, Ethan’ın babası bile. İşi bitirmek için elinden geleni yapıyor.


 


Ethan’a olan sevgime karşın, içimdeki şüpheler zihnimi bulandırıyor. O acıya kıymet mi? Aşkımız hayatta duracak mı, yoksa onu bir kez ve hepimiz için bitirmekten -bizi bitirmekten başka seçeneğimiz mi olmayacak?


Bundan önceki yazımız olan Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy başlıklı kitabımızda Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy, Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy ekitap indir ve Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar