Reklam1

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf indir

reklam2

Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Diyojen Yayıncılık vesilesiyle çıkarılan Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Kitabı 152 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur harcı Kağıt baskı ile çıkan Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitabı 13.50×19.50 santimetre‘dir. Ağustos 2020 nolu ISBN numarasına haiz Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitabının yazarı James AllenDüşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık PDF indirebilirsiniz.


Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Kitabı Pdf indir


James Allen’ın ölümsüz eseri Düşüncenin Gücü yada kendi deyimiyle bu “Ufak Büyük Kitap”, yüz yılı aşkın süredir tüm dünya genelinde milyonlarca insana esin deposu olmuş, bir oldukca dile çevrilmiş bir klasiktir. Alanında çığır açmış ve Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins benzer biçimde oldukca sayıda modern yazarı etkilemiş olan bu kitabı, Og Mandino’nun tüm zamanların en iyi on kitabı içinde göstermesi nedensiz değildir.


Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık PDF, İlave olarak sunduğumuz ve yazarın ilk yapıtı olan Başarıya Giden Yol ise fikir gücüyle yaşamına yön vermek isteyenlerin yoluna ışık tutarak, tutum ve tepkilerindeki değişimlerle rahatlık ve başarıyı iyi mi yakalayacaklarına dair sırları açıklıyor. Bu benzeri olmayan yazarın bilgeliğine başvurmak için yeni yüz senenin fırsatı şimdi elinizde.


Aklınızda yücelttiğiniz hayal, yüreğinizde taçlandırdığınız ideal her ne ise, yaşamınızı bunlarla inşa edersiniz; bunlar olmuş olursunuz. James Allen 1864’te İngiltere’nin Leicester şehrinde dünyaya gelen ve uzun bir süre büyük bir İngiliz şirket yöneticisinin hususi yardımcısı olarak çalışmıştır. 38 yaşlarında “emekli” olup yazarlığa başlamış ve eşi ile beraber Ilfracombe’deki küçük bir kır evine taşınmıştır. 48 yaşlarında ansızın hayata veda edene kadar 20’den fazla yaratı kaleme almıştır.


Etiketler: Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf oku , Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık Pdf kitap indir, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık pdf oku parasız, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitap indir parasız, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık pdf indir yandex, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık pdf oku özet, Düşüncenin Gücü James Allen Diyojen Yayıncılık kitap özeti.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar