Reklam1

Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram Pdf indir

reklam2
Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258431148 sayfadan oluşan Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Niall Kishtainy tarafınca kaleme alınan Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram adlı kitap Economics in Minutes dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitabını 20.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku indir.


Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf indir


TEMEL EKONOMİK KAVRAMLARIN
HARİKA BİR ÖZETİ!

Bazılarını öbürlerinden daha varlıklı meydana getiren şey nedir? Bankalar niçin batar? Vergi oranları iyi mi olmalıdır? Bireyi yeni bir bilgisayar almaya, bir iş insanını yapınak kurmaya veya bir çalışanı kent dışındaki bir işi kabul etmeye iten şey nedir? Bir ürünün fiyatını tespit eden kriterler nedir? Ekonomik krizler iyi mi meydana gelir? Esasen iktisat nedir?
Uzun Lafın Kısası serisinden Iktisat, ekonominin iyi mi işlediği ve iyi mi yönetilmesi gerektiği hususundaki teorilere dair birden fazla önemli detayla bi fazlaca süratli ve doyurucu bir okuma vadediyor.
Bir görsel yada açıklayıcı şemanın eşlik etmiş olduğu her bir başlıkta yalnızca paranın görevi veya borsanın iyi mi işlediği benzer biçimde temel fikirleri değil; bunun yanı sıra bugün hepimiz için giderek daha önemli hale gelen ve gündelik yaşamımızı da etkileyen mevzuları -işsizlik, devlet borcu ve vergiler vs.- kapsayan uygun bir müracaat kitabı…
Görseller eşliğinde ekonomideki 200 temel terimi, terminolojik açıklamalarla kısa ve yalın bir üslupla sunan bu emek verme, yalnızca ekonomistlere değil, iktisat bölgesindeki bilgisini derinleştirmek isteyen her insana hitap edecek


Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram kitap özeti


Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram pdf oku


Dakikalar İçinde Iktisat / Anında Açıklanan 200 Temel Kavram Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar