Reklam1

Dağınık Zihinler Pdf indir

reklam2
Dağınık Zihinler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dağınık Zihinler kitabı 352 olarak çıkarılmıştır. Gabor Mate tarafınca kaleme alınan Dağınık Zihinler adlı kitap 9786051924731 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dağınık Zihinler kitabını 22.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dağınık Zihinler pdf oku indir.


Dağınık Zihinler pdf indir


Çocuklarımızı şefkatli bir itimat ortamında yetiştirmek için elimizden geleni meydana getiren anne babalar olarak halihazırda hissettiğimizden daha suçlu hissetmemizin asla lüzumu yok. İhtiyacımız olan şey daha azca suçluluk. Bir de ebeveynçocuk ilişkisindeki kalitenin evlatlarımızın gelişimi için iyi mi kullanılabileceğine dair farkındalığımızın artması. Dağınık Zihinler bu tür bir farkındalığı cesaretlendirmek için yazıldı.
 
Çağdaş psikoterapi diyince dünya genelinde akla gelen ilk adlardan birisi olan Gabor Maté, bu kez dikkat eksikliği bozukluğunu (DEB) odağına alıyor. Kendisi de dikkat eksikliği bozukluğu teşhisi konmuş biri olarak bu mevzuyu çevreleyen mitin doğrularını ve yanlışlarını ortaya koyuyor. Çocuk gelişiminde ilişki ve itimat temelli bir yaklaşımın inceliklerini anlatarak yalnızca DEB’li evladı olan ebeveynlerin ve DEB’li yetişkinlerin değil, her ebeveynin faydalanacağı bir rehber sunuyor.


Dağınık Zihinler kitap özeti


Dağınık Zihinler pdf oku


Dağınık Zihinler Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar