Reklam1

Bizi Asla Ayırmayın 1 – Monica Murphy

reklam2

Bizi Asla Ayırmayın 1 – Monica MurphyLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2016Eklenme: Temmuz 2nd, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 392Yazar: Monica Murphy

19 Şahıs Tarafınca Görüldü

Sekiz senenin aniden iyi mi yok olabileceği delice. Katie Watts’a bir bakış ve ben tekrardan on beş yaşlarında bir çocuğum – korkmuş bir kızı kaçıran sapıktan kurtarmak için her şeyi riske atan şahıs. Artık büyüdü – güzel, sessiz, sakin – ve öyküsünü dünyaya konu alıyor. Beni tahmin edebileceğinizden daha çok şekilde içine alan bir öykü. Bana koruyucu meleği derdi. Elbet, hayatımı riske attım fakat uğruna ölmeye değerdi.


 


Onunla kontakt kurmam gerekiyor. Yalnız güvende olduğundan güvenilir olmak için.


 


Bir halde tekrardan bağlanıyoruz. Dost oluyoruz. . . fakat ben daha çok isterim. Onu benim yapmak isterim. Ve o da beni istiyor. Kim olduğumu biliyor mu? Beni anlamış oldu mı? Hemen hemen değil. Fakat meydana getirecek. Ayrıca, o hayvanın üstündeki tesiri ne olursa olsun gittiğinden güvenilir olmam gerekiyor.


 


Evet, onunla bu anları çalıyorum. Onları tatmak. Yakında gerçekte kim olduğumu öğreneceğini bilerek, korkarak. Ve her şey dağılacak . Hepsi ölüm hücresinde oturan çarpık, sapık canavar yüzünden. Onu kaçıran. Yargı giymiş bir seri katil.


 


Babam.


Bundan önceki yazımız olan Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten başlıklı kitabımızda Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten, Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten ekitap indir ve Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar