Reklam1

Bir Rüya İçin Ağıt – Şehnaz Haşimoğlu

reklam2

Bir Rüya İçin Ağıt –  Şehnaz HaşimoğluLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2022Eklenme: Temmuz 3rd, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 320Yazar: Şehnaz Haşimoğlu

17 Şahıs Tarafınca Görüldü

Hatalar kayıpları, kayıplar acıyı doğurur!


 


Ölümün korkulu kokusu üstüne sinmiş, bir yanı ağıt. Hataların pişmanlığı yüreğine nakış nakış işlemiş,bir yanı ümit.


 


Bu diz çöküp acıma dileyen aciz bir kadının çağrısı!


 


Bu kargaşanın yaklaşan ayak sesleri…Bu katliamın susmayan çığlıkları…Bu ölüm fermanının haykırışı…Bu çiğnenemez hükmün ilanı:


 


“Bir zemini yıktın, artık kuramazsın!”


 


Özet


 


Rozerin doğrusu Zeyno, ailesini sevilmiş olduğu insanla evlenmeye ikna edememiş ve kendini o adama kaçmak İçin hazırlamıştır. Ailesinin niçin bu kadar karşı çıktığını anlayamasa da zaman içinde Rumi’ye kaçma fikri aklına yatmıştır. Fakat işler istediği şeklinde gitmez.


 


Rumi’ye kaçacağı gece evden çıkmış fakat bir başkasına yakalanmıştır. Ondan kaçarken bir otomobile binip saklanmıştır. Yalnız velakin arabanın sahibi Yürekli Kadıoğlu onu yakalamış oda yetmezmiş şeklinde Zeyno’nun abileri de onları elde etmiştir. Onların gözünde Zeyno cesura firar etmiştir.


 


Zeyno da o anın verdiği tedirginlikle  bunu kabul etmiştir. Her şey burdan sonrasında başladı. Alınan kararlar verilen hükümler.


 


Abisi Buyruk’ın göz bebeği olan Rozerin ailesini mahvetmiş bir yıkıma uğratmıştır. Her insanın bakmaya korkar olduğu Buyruk yerle bir olmuş kardeşinin yaptığını kendine yedirememiştir.


 


Rozerin’i doğrusu zeyno’yu ne kadar Kadıoğlu ailesi kabule etmek istemesede etmek zorunda kalmışlardı.  Peki zeyno ne yapacaktı ?


Bundan önceki yazımız olan Kurtar Bizi 3 - Mona Kasten başlıklı kitabımızda Kurtar Bizi 3 - Mona Kasten, Kurtar Bizi 3 - Mona Kasten ekitap indir ve Kurtar Bizi 3 - Mona Kasten ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar