Reklam1

Bal Köpüğü – Zeynep Işıklar

reklam2

Bal Köpüğü – Zeynep IşıklarLisans / Fiyat: ParasızYıl: 2015Eklenme: Temmuz 5th, 2022Dil: TürkiyeSayfa: 331Yazar: Zeynep Işıklar

13 Şahıs Tarafınca Görüldü

Soğuktu. Teni kadar soğuktu bakışları. Ardındakileri gizleyen, kendine dair en küçük bir iz taşımayan koyu kahve gözler… Vurulmuştum.


 


Kendi iyiliğim için ondan uzak durmamı istemişti. Arkasından beni öperken tüm benliğimi ele geçirdiğini fark edememiş miydi?


 


Ona bağlanmış, kendimi dudaklarının tadında, teninin soğuğunda kaybetmiştim. Gözlerinin kenarlarına işlemiş gölgelerini yok etmek istemiştim. Sustukça taşlaşan kalbini eritmek… Oysa derin sessizliği değil miydi beni ona çeken?


 


“Yok, Azra. Anlatacak bir şeyim yok. Gördüğün kadarım işte.” Değildi.


 


Özet


 


Azra, ailesinin tek kızı, Fransa’da dünyaya gelen büyümüş, parlak zeka, akıllı, güzel ve çekici asla aşık olmamış. Fakat erkeklerle oynamayı seviyor. Yakın arkadaşı Merve , 7 senedir beraber Fransa da birlikte okumuşlar kardeş şeklinde olmuşlar. Okulu bitirdikten sonrasında Türkiye’ye birlikte dönüyorlar. Ve Azra da Merve’ler de kalmaya başlıyor.


Görkem, Merve’nin ağabeyi. Merve Fransa’dan dönerken yanında Azra ile ulaşınca aynı evde kalmaya başlıyorlar. Görkem ilk adım atar da Azra’dan uzak duruyor.


 


Kardeşinin arkadaşı olması , aşka , sevgiye inanmamasından dolayı. Hayatında asla kıymet verdiği bir karı olmamış. Yalnız yatak arkadaşları olmuş.


 


Görkem kendi  doğum gününde Azra’dan uzak kalamayacağını farklıdır. Azra barda bir adamda içki içip gülüşünce imrenir ve Onu tuvaletlerin oradaki koridorda sıkıştırıp öper ve ilişkileri adım atar. Görkem oldukca içine kapanıktır Azra ile pek konuşmaz ve yalnız yatak ilişkileri iyi gider. Ve oldukca baskıcıdır.


Bundan önceki yazımız olan Keskin Veda II - Berna Ilgın başlıklı kitabımızda Keskin Veda II - Berna Ilgın, Keskin Veda II - Berna Ilgın ekitap indir ve Keskin Veda II - Berna Ilgın ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar