Reklam1

Anorganik Kimya PDF indir

reklam2Anorganik Kimya PDF indir, e-kitap sitemizde Anorganik Kimya kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Namık K. Tunalı tarafınca kaleme alınan Anorganik Kimya kitabı 498 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Anorganik Kimya kitabını 9786053445340 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Anorganik Kimya kitap özeti, Anorganik Kimya pdf oku, Anorganik Kimya yandex, Namık K. Tunalı e-kitap pdf, Anorganik Kimya PDF Drive, Anorganik Kimya Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.


Anorganik Kimya PDF OkuAnorganik Kimya Kısa Özet


Bilim ve teknolojide gelişme sağlayabilmek için temel bilgiler kazanılması ve bu temel üstüne yeni gelişmelerin devamlı olarak eklenmesi gerekmektedir. Bunun için de informasyon kaynaklarının gelişmelere paralel olarak devamlı olarak guncellenmesı gerekmektedir. İlk baskısı 1993 senesinde çıkan Anorganik Kimya kitabımız hem bir ders kitabı olarak hem de Türkçe informasyon deposu olarak benimsendi. Hızla gelişen anorganik kimya alanında kitabın artık yenilenmesi gerekiyordu.


Kitabın sekizinci baskısı bu gereksinim gözönünde bulundurularak hazırlandı. Kitaptaki bilgilerin güncellenmesi kadar, içinde ne olduğunun daha kolay anlaşılabilir hale gefirilmesine çalışıldı. Yeni baskıda metinler, gösterimler, mantıksal düzenlemeler ve görüntüler iyileştirildi. Kitapta bazı kısımlar okuyucunun daha rahat anlayabileceği bir halde tekrardan yazıldı.


Kitaptaki mevzular atomun elektron yapısı, molekül geometnsi, kimyasal bağlar ve öteki etkileşimler, asitler-baziar, koordinasyon kimyası, tepkime mekanizmaları ve organometalik kimya şeklinde özetlenebilir.
Ek olarak kavramların bir uygulaması şeklinde, periyotlar çizelgesindeki elementler genel davranışları yönünden karşı karşıya geldirmalı olarak anlatılmaktadır. Her bölümün sonunda, mevzunun antaşılmasıni pekiştirmek ve öğrenciye mevzu ile ilgili uygulama yapma fırsatı vermek maksadıyla fazlaca sayıda alıştırma mevcuttur. Bu alıştrmaların kısa yanıtları kitabın sonunda verilmektedir.


Anorganik Kimya PdF indirmek için TıklayınSponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar